Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 lipca 2019, 17:17

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Limbo od dziś za darmo w Epic Games Store

Od dzisiaj użytkownicy sklepu Epic Games mogą bez żadnych opłat dodać do swojej biblioteki dwuwymiarową platformówkę od studia PlayDead pod tytułem Limbo. Gra będzie dostępna za darmo przez tydzień.

Limbo to wyjątkowo mroczna platformówka. - Limbo od dziś za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-07-18
Limbo to wyjątkowo mroczna platformówka.

Jak w każdy czwartek w Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa produkcja. Przez najbliższy tydzień wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie dodać do swojej biblioteki grę Limbo autorstwa duńskiego studia PlayDead.

W tej niezależnej platformówce z 2010 roku gracz wciela się w bezimiennego chłopca, który wyrusza na poszukiwania zagubionej siostry. Po drodze czeka na niego wiele niebezpieczeństw: spadające głazy, sidła, a także przerażające stwory z ogromnym pająkiem na czele. Czarno-biała grafika tworząca wyjątkowy klimat horroru oraz niebanalne zagadki sprawiają, że pomimo dziewięciu lat od czasu premiery, tytuł w niczym nie ustępuje dzisiejszym produkcjom.

Dowiedzieliśmy się również, jakie gry zostaną udostępnione za darmo w kolejnym tygodniu. Tym razem będą to aż dwa tytuły: osadzone w realiach fantasy, roguelike'owe RPG akcji Moonlighter oraz stworzona przez polską firmę 11 bit studios gra This War of Mine. Obie produkcje zostaną udostępnione za darmo 25 lipca tego roku. W tym samym dniu skończy się też możliwość darmowego dodawania Limbo do biblioteki gier.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Limbo
  2. Limbo - recenzja gry
  3. Limbo - poradnik do gry