Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2019, 16:53

autor: "Vergil"

Cena i data premiery Rebel Galaxy Outlaw na PC

Poznaliśmy datę premiery gry Rebel Galaxy Outlaw, nad którą pracuje studio Double Damage Games. Poza tym deweloperzy opublikowali zabawny zwiastun prezentujący najważniejsze elementy tego space-sima.

Studio Double Damage Games podzieliło się z graczami datą premiery pecetowej wersji swojego najnowszego dzieła, czyli gry Rebel Galaxy Outlaw. Produkcja trafi do sprzedaży 13 sierpnia bieżącego roku, a przez pierwsze dwanaście miesięcy od debiutu znajdziemy ją wyłącznie w Epic Games Store – później pojawi się również na Steamie oraz być może w innych sklepach. Tytuł wyceniono na 79 zł.

Twórcy opublikowali też zabawny zwiastun stylizowany na telewizyjny dziennik, w którym prezentują najważniejsze elementy swojego projektu. Nim jednak do niego przejdziemy, musimy jeszcze przypomnieć, że w bliżej nieokreślonej przyszłości Rebel Galaxy Outlaw pojawi się również na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch; jak można wyczytać w oficjalnym FAQ, owe wersje gry potrzebują jeszcze pewnych szlifów. Niewykluczone, że następnie produkcja zostanie oddana w ręce posiadaczy Xboksów One.

Przypomnijmy, że Rebel Galaxy Outlaw to prequel wydanego w 2015 roku zręcznościowego symulatora statku kosmicznego. Główną bohaterką tego tytułu jest Juno Markev, czyli kosmiczna przemytniczka, która musi zrobić wszystko, by spłacić dług wobec starego przyjaciela będącego właścicielem lokalnego kasyna. Filarem gry będzie kampania fabularna, podczas której wykonamy szereg zadań popychających do przodu opowieść oraz misji pobocznych. W ich trakcie przyjdzie nam przemierzyć rozmaite lokacje oraz wziąć udział w widowiskowych potyczkach w przestrzeni międzyplanetarnej.

Od momentu zapowiedzi, która miała miejsce pod koniec zeszłego lata, deweloperzy odpowiedzialni za ten tytuł zdążyli zaprezentować między innymi rozbudowany system modyfikacji wyglądu kosmicznych myśliwców; na wzmiankę zasługuje również fakt, że tym razem autorzy pozwolą nam manewrować nie tylko w poziomie, lecz także w pionie (co nie było możliwe w pierwowzorze).

W (wszech)świecie gry Rebel Galaxy Outlaw roi się od interesujących miejsc. - Cena i data premiery Rebel Galaxy Outlaw na PC - wiadomość - 2019-07-18
W (wszech)świecie gry Rebel Galaxy Outlaw roi się od interesujących miejsc.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Rebel Galaxy Outlaw