Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 stycznia 2021, 17:10

autor: AlexB

Liga Sprawiedliwości Snydera z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, czyli wersji reżyserskiej filmu o przygodach superbohaterów z uniwersum DC z 2017 roku. Produkcję będzie można obejrzeć między innymi w polskim HBO GO od 18 marca.

Poznaliśmy datę, na którą wielu miłośników twórczości Zacka Snydera oraz jego podejścia do superbohaterów znanych z kart komiksów DC czekało od bardzo dawna. Otóż jak podali przedstawiciele HBO Max, tzw. Snyder Cut, czyli kompletna, około czterogodzinna wersja reżyserska filmu Liga Sprawiedliwości, będzie miało swoją premierę na rzeczonej platformie 18 marca tego roku. Co istotne, w naszym kraju, w którym HBO Max nie jest jak na razie dostępne, produkcję obejrzymy w serwisie HBO GO.

Debiutowi Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera będzie towarzyszyć szereg rozmaitych wydarzeń. W notce prasowej wymieniono między innymi premierę ścieżki dźwiękowej wydanej przez WaterTower Music oraz specjalne akcje od WB Games.

Przy okazji ogłoszenia daty premiery Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera w sieci pojawiły się trzy nowe plakaty widowiska. Możecie je obejrzeć poniżej.

 - Liga Sprawiedliwości Snydera z datą premiery - wiadomość - 2021-01-29
 - Liga Sprawiedliwości Snydera z datą premiery - wiadomość - 2021-01-29
 - Liga Sprawiedliwości Snydera z datą premiery - wiadomość - 2021-01-29

Przypominamy, że Liga Sprawiedliwości z 2017 roku, stanowiąca bezpośrednią kontynuację filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, przedstawia historię Batmana (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquamana (Jason Momoa), Flasha (Ezra Miller) oraz Cyborga (Ray Fisher), którzy muszą połączyć siły, by uratować Ziemię przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Początkowo projekt był w rękach Snydera, lecz z powodu tragedii rodzinnej musiał się on z niego wycofać. Produkcję dokończył znany między innymi z dwóch pierwszych odsłon Avengers Joss Whedon. Niestety, efekt końcowy został chłodno przyjęty przez krytyków. Czy wyczekiwane Snyder Cut, w którym ma się ponoć znaleźć jedynie 25% scen znanych z oryginału (via MovieWeb), zbierze lepsze oceny? Przekonamy się o tym za niecałe dwa miesiące.

  1. Serwis HBO Go