Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 kwietnia 2022, 11:43

Nowy zestaw LEGO - Landspeeder Luke'a Skywalkera to marzenie fanów Star Wars

Moc upominków oraz nowy zestaw z Lukiem Skywalkerem – takie atrakcje przygotowała firma LEGO dla fanów Gwiezdnych wojen.

LEGO Wiedźmin może pozostawać w sferze marzeń, ale duńska marka nie zapomina o innych crossoverach. Na przykład z Gwiezdnymi wojnami. Fani Star Wars wkrótce będą mogli zakupić nowy zestaw LEGO, który pozwoli złożyć śmigacz X-34 należący do Luke’a Skywalkera.

Nowy zestaw LEGO - Landspeeder Lukea Skywalkera to marzenie fanów Star Wars - ilustracja #1
Źródło: oficjalny sklep LEGO.

Produkt trafi do sprzedaży 4 maja, zresztą nie przypadkiem. W końcu to na ten dzień przypada nieoficjalne święto Gwiezdnych wojen. Inna sprawa, że osoby zarejestrowane w programie LEGO VIP będą mogły zamówić go wcześniej, bo już 1 maja.

Być może ma to też związek z premierą gry LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Ta zresztą okazała się sporym sukcesem, nie tylko komercyjnym.

LEGO Star Wars – Śmigacz Luke’a Skywalkera w szczegółach

Zestaw zostanie wydany w ramach serii Adults Welcome (18+), przeznaczonej dla ambitniejszych i zamożniejszych nabywców. Śmigacz Luke’a Skywalkera wypada dość skromnie w porównaniu do największych zestawów, ale i tak nie jest to produkt dla przeciętnego fana duńskich klocków i Gwiezdnych wojen.

Zestaw kosztuje 949,99 złotych. Składa się on z 1890 elementów i uwzględnia dwie minifigurki: C-3P0 oraz, rzecz jasna, Luke’a Skywalkera. Śmigacz odtworzono z dbałością o szczegóły, wliczając w to elementy świadczące o zużyciu statku. Model opatrzony jest tabliczką z danymi technicznymi pojazdu i stoi na podstawce.

Nowy zestaw LEGO - Landspeeder Lukea Skywalkera to marzenie fanów Star Wars - ilustracja #2
Źródło: oficjalny sklep LEGO.

May the 4th be with you

Na tym nie kończą się atrakcje dla fanów Gwiezdnych wojen. Od 1 do 8 maja LEGO będzie rozdawać bonusy za kupowanie zestawów LEGO Star Wars, wliczając w to podwójne punkty programu LEGO VIP za zakup produktów z tej serii. VIP-y otrzymają także brelok do kluczy z motywem serialu Mandalorianin przy zakupach za kwotę minimum 320 złotych.

Poza tym klienci skłonni wydać pieniądze na LEGO Gwiezdne wojny mogą liczyć na dwa dodatkowe upominki. Oferta dotyczy tylko zakupów dokonywanych przez oficjalną stronę internetową LEGO, w sklepach stacjonarnych LEGO Store lub przez telefon. Szczegółowe zasady znajdziecie tutaj.

  1. Przy zakupie wartym co najmniej 185 zł otrzymamy niewielki model robota kroczącego AT-ST.
  2. Natomiast wydanie minimum 740 zł pozwoli nam zdobyć zestaw odtwarzający kuchnię rodziny Larsów.

Wszystkie zestawy LEGO Gwiezdne wojny – nie tylko dla dorosłych – znajdziecie w oficjalnym sklepie klocków LEGO. Tych zresztą wkrótce będzie jeszcze więcej.