Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 23:05

autor: Entelarmer

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga potwierdzone. Zobacz zwiastun

W trakcie konferencji Microsoftu zapowiedziano LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, będzie to ostateczna odsłona cyklu, pozwalająca na przeżycie wydarzeń z dziewięciu epizodów Gwiezdnych wojen.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Darth Vader powróci w ostatecznej odsłonie LEGO Star Wars. - LEGO Star Wars: The Skywalker Saga potwierdzone. Zobacz zwiastun - wiadomość - 2019-06-10
Darth Vader powróci w ostatecznej odsłonie LEGO Star Wars.

Od pewnego czasu krążyły pogłoski na temat kolejnej gry z serii LEGO Star Wars. Dziś potwierdzono te plotki. Na konferencji Microsoftu zapowiedziano LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Ma to być ostateczna odsłona cyklu, zbierającą w jedną całość historie trzech dotychczasowych trylogii Gwiezdnych wojen. Uwzględnia to nadchodzący dziewiąty epizod, dlatego też produkcja ukaże się dopiero po debiucie kinowego obrazu. Premiera nastąpi w 2020 roku, a tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Autorzy obiecują możliwość pokierowania setkami postaci i pojazdów w ramach nieograniczonej zabawy, nie podano jednak szczegółów odnośnie samej rozgrywki. Nie wiemy więc, czy twórcy zaskoczą nas jakimiś nowościami, czy też pozostaną przy sprawdzonych rozwiązaniach. Poniżej zamieściliśmy pierwszy zwiastun produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
LEGO Gwiezdne wojny: Skywalker - saga

LEGO Gwiezdne wojny: Skywalker - saga