Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2017, 18:40

autor: Góral

LEGO City: Undercover ukaże sie 7 kwietnia na PS4, XOne, Switch i PC

Poznaliśmy datę premiery zapowiedzianej w listopadzie 2016 roku nowej wersji gry LEGO City: Undercover, przeznaczonej na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Tytuł pojawi się w Europie 7 kwietnia.

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry LEGO City: Undercover, opublikowała nowy zwiastun produkcji, zdradzający datę premiery wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Tytuł ukaże się w Europie 7 kwietnia, a trzy dni wcześniej trafi w ręce amerykańskich graczy. Przy okazji potwierdzono tryb współpracy dla dwóch osób, więc jedna z największych wad oryginału znanego z Wii U zostanie naprawiona.

LEGO City: Undercover w skrócie:
  • trójwymiarowa platformówka z otwartym światem;
  • ukazała się w 2013 roku na Wii U;
  • 7 kwietnia pojawi się w Europie na PS4, XOne, Nintendo Switch oraz PC-tach.

LEGO City: Undercover pierwotnie ukazało się na Wii U w marcu 2013 roku. Produkcja zebrała sporo ciepłych opinii, co zaowocowało średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 80 punktów. Gra opowiada o przygodach supergliny Chase’a McCaina, który ściga bandytę znanego jako Rex Fury. W tym celu musi używać rozmaitych przebrań, w końcu non stop pracuje pod przykrywką. Akcja rozgrywa się w otwartym świecie podzielonym na dwadzieścia unikalnych dzielnic. Do przemieszczania się pomiędzy nimi używamy rozmaitych pojazdów – od samochodów, aż po helikoptery.

Co ciekawe, niedługo po premierze wersji na Wii U, na handheldzie 3DS pojawił się prequel produkcji zatytułowany LEGO City: Undercover - The Chase Begins, ale okazał się on gorszą grą od swojej starszej siostry.

LEGO City: Undercover ukaże sie 7 kwietnia na PS4, XOne, Switch i PC - ilustracja #2