Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2021, 18:17

LoK: Soul Reaver tymczasowo wycofane ze Steama; powodem ważny patch

Square Enix tymczasowo wycofało ze sprzedaży grę Legacy of Kain: Soul Reaver z 1999 roku. Powodem takiej decyzji są prace nad aktualizacją do tytułu.

Legacy of Kain: Soul Reaver zostało tymczasowo wycofane ze sprzedaży na Steamie. Decyzję tę podjął sam wydawca tytułu, Square Enix. Powody takiego ruchu nie zostały jednak doprecyzowane. Z komunikatu zamieszczonego na karcie gry na platformie firmy Valve wynika jedynie, że podyktowane to było „pracami nad ważnymi aktualizacjami”. Co ciekawe, tytuł nadal pozostaje w sprzedaży na GOG.com.

  1. Legacy of Kain: Soul Reaver na Steamie
  2. Legacy of Kain: Soul Reaver na GOG.com

Na ten moment ciężko stwierdzić, o jakie aktualizacje może chodzić. Ogólny wydźwięk komunikatu nie wskazuje, co dokładnie planuje zrobić Square Enix. Na ten moment pozostaje więc jedynie czekać, aż gra powróci do sprzedaży, po ulepszeniach dokonanych przez twórców. Nie wiadomo jednak, jak długi będzie czas oczekiwania.

Legacy of Kain: Soul Reaver to przygodowa gra akcji, która zadebiutowała na PC i pierwszym PlayStation w 1999 roku. W czasie przygody trafiamy do krainy fantasy zwanej Nosgoth i wcielamy się w Raziela, który próbuje zemścić się na swoim dawnym dowódcy – tytułowym Kainie. Za opracowanie tytułu odpowiada studio Crystal Dynamics.

  1. Square Enix – oficjalna strona