Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2021, 17:30

Assassin's Creed: Valhalla 1.2.0.1 - łatka naprawia Święto Ostara

Assassin's Creed: Valhalla otrzymało dziś niewielką łatkę, oznaczoną numerem 1.2.0.1. Naprawia ona błędy związane w wyłączaniem się gry, które pojawiły się wraz z aktualizacją 1.2.0.

Wydana na początku ubiegłego tygodnia aktualizacja 1.2.0 do gry Assassin's Creed: Valhalla okazała się dość pechowa. Choć wprowadziła ona kilka interesujących elementów, takich jak trzy nowe umiejętności czy alternatywne ustawienia kamery, przy okazji spowodowała, że gra zaczęła mieć pewne problemy z wyłączaniem się w konkretnych momentach, zwłaszcza w Kruczej Przystani, czyli bazie wypadowej naszego protagonisty (bądź protagonistki). Winne temu okazały się dekoracje osady związane z Ostarą, czyli specjalnym wielkanocnym wydarzeniem, które rozpoczęło się 18 marca. Ekipa z Ubisoftu tymczasowo wyłączyła możliwość ich dodawania, przez co nie można ukończyć wszystkich zadań związanych z festiwalem. Na szczęście dziś wszystko wróciło do normy. Światło dzienne ujrzała bowiem obiecana łatka 1.2.0.1. Powinna się ona ściągnąć automatycznie po uruchomieniu konsoli bądź, w przypadku PC, platformy, na której zainstalowana jest produkcja.

Prócz naprawy problemu z psującą się grą i przywrócenia możliwości dekorowania osady oraz ukończenia związanego z tym zadania łatka nie zawiera nic więcej. Osoby, które napotkały w trakcie zabawy inne błędy, muszą zatem poczekać do kolejnej aktualizacji (via DSOG).

Przypominamy, że Assassin's Creed: Valhalla jest dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Na wszystkich tych platformach tytuł posiada polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona gry Assassin’s Creed: Valhalla
  2. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie
  3. Assassin's Creed: Valhalla – poradnik do gry