Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2013, 11:53

autor: Hed

League of Legends – trzeci dzień mistrzostw świata, w tabeli A bez zmian

Trzeci dzień mistrzostw League of Legends to mecze w grupie A. Nie przyniosły one żadnych wielkich zaskoczeń i zmian w tabeli – drużyny pozostały na tych samych miejscach.

Trzeci dzień rozgrywek League of Legends nie przyniósł zmian miejsc w tabeli A. - League of Legends – trzeci dzień mistrzostw świata, w tabeli A bez zmian - wiadomość - 2013-09-18
Trzeci dzień rozgrywek League of Legends nie przyniósł zmian w tabeli A.

Trzeci dzień rozgrywek mistrzostw świata w League of Legends, wieńczących trzeci sezon, nie przyniósł wielkich zmian w układzie sił. Mecze były prowadzone pomiędzy drużynami z grupy A i jak zwykle były zacięte. Wyniki okazały się jednak przewidywalne – do tego stopnia, że zespoły pozostały na tych samych pozycjach. Do końca fazy grupowej zostało parę dni, więc sytuacja nie jest przesądzona i drużyny mają szansę powalczyć o awans do następnej części turnieju.

Poniższa tabela mówi wszystko, co musicie wiedzieć – drużyna OMG pokonała kolejnych przeciwników i ma czyste konto, czyli cztery zwycięstwa, które zapewniają jej mocną pozycję. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z SKT T1, którzy w tej rundzie również wygrali dwa mecze, więc mają w sumie trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Słabo poradzili sobie esportowcy z Lemondogs i Gaming Gear. Z grup wyjdą tylko po dwie najlepsze drużyny.

Standardowo przypominamy, że wszystkie mecze, jakie odbyły się w ramach trzeciego dnia mistrzostw, można oglądać w serwisie Twitch. Przed nami jeszcze trzy dni starć grupowych, po których zostaną wyłonieni przeciwnicy ćwierćfinałowi. Zmierzą się oni z najlepszymi drużynami z poszczególnych regionów. Najbliższego meczu spodziewajcie się dopiero 20 września o godzinie 4:00 – transmisje będę dostępne w serwisach YouTube lub Twitch.

  1. Oficjalna strona mistrzostw League of Legends

Zapis odbytych spotkań w trzecim dniu mistrzostw świata

Grupa A – dzień trzeci

Drużyna

Zwycięstwa

Porażki

OMG

4

0

SKT T1

3

1

TSM

2

2

Lemondogs

1

3

Gaming Gear

0

4

Grupa B – dzień trzeci

Drużyna

Zwycięstwa

Porażki

Fnatic

3

1

Gambit BenQ

3

1

Vulcun Techbargains

2

2

Samsung Ozone

2

2

Mineski

0

4

Kanał Riot Games, gdzie będą transmitowane kolejne mecze

League of Legends, któż nie słyszał o tej produkcji? Hit studia Riot Games reprezentuje gatunek MOBA i umieszcza graczy w roli bohaterów walczących ze sobą na arenie. Tytuł zdobył popularność, bo funkcjonuje w przyjaznym dla użytkownika systemie free-to-play. Cechuje się też prostą do zrozumienia rozgrywką, która kryje w sobie mnogość taktyk. Więcej o League of Legends dowiecie się z naszych filmów – wprowadzenia do zasad, opisu aktualizacji, poradników o bohaterach.