Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2013, 13:50

autor: luckie

League of Legends – prezentujemy bohatera Zac, Tajna Broń

Zac, Tajna Broń to jeden z najmłodszych bohaterów występujących w League of Legends. Postanowiliśmy zaprezentować Wam jego możliwości i styl rozgrywki w materiale wideo z komentarzem. Zapraszamy do oglądania!

Zauniański Amorficzny Ciężkozbrojny, dla przyjaciół Zac - League of Legends – prezentujemy bohatera Zac, Tajna Broń - wiadomość - 2013-05-08
Zauniański Amorficzny Ciężkozbrojny, dla przyjaciół Zac

Jednym z bohaterów, wprowadzonych ostatnio do League of Legends, jest Zac, Tajna Broń. W poniższym filmie testujemy jego umiejętności i taktyki. Zobaczcie jak nowa postać sprawdza się w akcji.

Główną zaletą Zaca jest jego elastyczność. Dzięki niej stwór potrafi przeskakiwać nad przeszkodami, rozciągać swoje ramiona i tym samym zwiększyć zasięg ataku, czy rozsadzić swoje ciało, by zadać obrażenia przeciwnikom. Zac nie korzysta z many – zamiast tego, umiejętności specjalne czempiona zużywają jego zdrowie. Trafienie przeciwnika powoduje utratę kawałka galaretowatej materii, którą następnie da się podnieść, w celu uzupełnienia paska życia. Dodatkowo Zac co 5 minut może uniknąć śmierci – gdy zostaje zabity, ropada się na cztery części, a te próbują ponownie się połączyć. Jeśli choć jednej z nich uda się przetrwać przez 8 sekund, Zac wraca do walki z ilością zdrowia proporcjonalną do zebranych fragmentów. Pełny opis tego bohatera znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Będziemy się starali na bieżąco informować Was o najważniejszych nowościach w League of Legends.