Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2013, 11:30

autor: Sarge

League of Legends - prezentacja zmian wprowadzonych w patchu 3.8

Na łamach serwisu gry-online.pl opublikowaliśmy film prezentujący najważniejsze zmiany wprowadzone w patchu 3.8 do gry League of Legends. Do gry dołączył m.in. nowy champion Aatrox.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału wideo, w którym omawiamy najważniejsze zmiany wprowadzone w grze League of Legends. Tym razem Filipinski przedstawi Wam, jak na rozgrywkę wpłynął patch 3.8.

W filmie znajdziecie m.in. informacje na temat nowego championa Aatroksa, a także zmian w umiejętnościach poszczególnych bohaterów. Pewne modyfikacje zostały również wprowadzone w wybranych przedmiotach, interfejsie gry, systemie ligowym i na mapach. Pełną listę nowości znajdziecie na oficjalnym forum dyskusyjnym.

League of Legends to stale rozwijana, darmowa gra sieciowa typu MOBA (Massive Online Battle Arena), która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród pecetowych graczy. To także jedna z najbardziej znanych produkcji e-sportowych. Twórcy cały czas wspierają swoje dzieło, regularnie wypuszczając kolejne aktualizacje i wprowadzając mniej lub bardziej znaczące nowości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends