Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2016, 11:03

autor: Góral

LawBreakers - zapisy do alfa-testów, nowy zwiastun i zapowiedzi

W Internecie pojawiło się sporo nowych materiałów związanych ze strzelanką LawBreakers. Przede wszystkim twórcy opublikowali kolejny zwiastun i rozpoczęli zapisy do alfa-testów. Ponadto niektórzy dziennikarze i youtuberzy mieli okazję zagrać w tytuł, więc sieć zalały rozmaite zapowiedzi oraz nagrania z rozgrywką.

Studio Boss Key Productions opublikowało nowy, widoczny powyżej zwiastun strzelanki LawBreakers. Możemy na nim zobaczyć kolejne fragmenty rozgrywki z tej szalonej produkcji, w której będziemy wykorzystywać broń palną, białą oraz liny do przemieszczania się. To jednak nie wszystko, gdyż deweloper rozpoczął zapisy do alfa testów gry. Jeżeli jesteście zainteresowani, to wystarczy, że udacie się na oficjalną stronę i zostawicie kilka podstawowych danych. Z nadesłanych zgłoszeń firma wybierze szczęśliwców, którzy w przyszłości jako pierwsi położą dłonie na nowym tytule. Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy to nastąpi. Za to przedstawiciele mediów i youtuberzy mieli już okazję pograć w nowy projekt Cliffa Bleszinskiego, dzięki czemu dzisiejszy zwiastun nie jest jedynym nowym materiałem wideo – kilka innych znajdziecie w dalszej części wiadomości.

LawBreakers to szybka i efektowna zręcznościowa strzelanka od współtwórcy serii Gears of War. - LawBreakers - zapisy do alfa testów, nowy zwiastun i zapowiedzi - wiadomość - 2016-04-22
LawBreakers to szybka i efektowna zręcznościowa strzelanka od współtwórcy serii Gears of War.

Jak wspomniałem, dziennikarze niektórych serwisów mieli już okazję sprawdzić LawBreakers na własnej skórze i ogólne wrażenia są raczej pozytywne. Przedstawiciel IGN-u stwierdził, że to: „brudniejsze i mroczniejsze podejście do opartego na klasach postaci drużynowego shootera”. Inni chwalą system poruszania się oraz zwracają uwagę, że gra premiuje przede wszystkim umiejętności gracza. Koniec końców tytuł rokuje bardzo dobrze dla miłośników zręcznościowych strzelanek, ale jak zauważył dziennikarz serwisu ActionTrip: „LawBreakers ma wielki potencjał, jednak to samo można powiedzieć o innych multiplayerowych grach, które odeszły na dalszy plan, jak np. Titanfall czy Evolve”. Poniżej zamieszczamy kilka odnośników do niektórych zapowiedzi:

LawBreakers to pierwszoosobowa strzelanka tworzona przez studio Boss Key Productions, dowodzone przez Cliffa Bleszinskiego – jednego z „ojców” cyklu Gears of War. Pierwotnie miała to być produkcja oparta na modelu biznesowym free-to-play, jednak kilka tygodni temu poinformowano, że ostatecznie będzie to płatny tytuł. Jego akcja rozegra się w przyszłości na Ziemi, która bardzo ucierpiała w wyniku zniszczenia Księżyca podczas tajnych eksperymentów. Brak naturalnego satelity wpłynął m.in. na grawitację, co doprowadziło do rozmaitych kataklizmów. Teraz ludzie starają się odbudować dawną cywilizację, jednak niektórzy chcą wykorzystać chaos do własnych celów – to organizacje przestępcze zwane Breakers, z którymi walczą stróże prawa Law.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LawBreakers

LawBreakers