Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lutego 2021, 13:23

Zobacz Last of Us z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey w wersji deepfake

Jeśli nie możecie doczekać się, żeby zobaczyć Pedro Pascala i Bellę Ramsey w serialu The Last of Us od HBO, to możecie rzucić okiem na najnowszy deepfake przerywników filmowych z gry, który podmienia twarze Joela i Ellie na aktorów nadchodzącej adaptacji.

Po tym jak do wiadomości publicznej zostały podane nazwiska aktorów, którzy odegrają główne role w serialowej adaptacji The Last of Us od HBO, w sieci pojawiło się mnóstwo fanowskich przeróbek, rysunków czy grafik prezentujących Pedro Pascala oraz Bellę Ramsey w skórze Joela i Ellie. I choć na oficjalny zwiastun będziemy musieli poczekać jeszcze jakiś czas, to już teraz na kanale YouTube stryder HD możemy zobaczyć przerywniki filmowe z pierwszej gry, gdzie twarze bohaterów zostały zastąpione wizerunkami odtwórców serialowych ról. To wszystko za sprawą narzędzia Deepfake.

Powyższa przeróbka nie jest pierwszym deepfakiem strydera. Na swoim koncie ma również kilka podmianek filmowych, a jego najnowszy materiał przedstawia Henry’ego Cavilla w roli Supermana w Injustice 2. Wracając jednak do fanowskich dzieł nawiązujących do nadchodzącego serialu The Last of Us, na profilu Twitter użytkownika artbychen_ pojawiło się kilka ręcznie tworzonych scenek, również inspirowanych pierwszą grą oraz aktorami z produkcji HBO. Wyglądają naprawdę świetnie, a autorka zapowiada w przyszłości kontynuacje ilustracji opartych na przerywnikach filmowych z gry.

Widząc powyższe, możemy być pewni, że aktorzy wybrani przez HBO sprawdzą się w roli Joela i Ellie, a przynajmniej dobrze będą pasować do świata. Oprócz tego z najnowszych informacji wiemy, że Craig Mazin - showrunner serialu The Last of Us - przedłużył umowę z HBO o kolejne trzy lata, co może świadczyć, że na premierę adaptacji poczekamy jeszcze dłuższy czas. Jeśli chcecie zobaczyć więcej fanartów prezentujących Pedro Pascala i Bellę Ramsey, możecie zajrzeć tutaj.

Filip Węgrzyn

Filip Węgrzyn

Już za młodu wiedział, że pisanie sprawia mu wiele satysfakcji. Swoją przygodę z piórem zaczął od opowiadań, których miejscami akcji były światy postapo i fantasy. Jako ścieżkę edukacji wybrał organizację i sprzedaż reklamy, stąd też jego krótki epizod w influencer marketingu. Myślami ciągnęło go jednak do pisania, dzięki czemu w listopadzie 2020 roku związał się z serwisem Gry-OnLine i poniekąd zrealizował swoje marzenie. Na początku pisał dla serwisu jako autor wiadomości, a obecnie wspomaga dział Płatnych Produktów we współpracach z zewnętrznymi serwisami jako redaktor prowadzący. Fan RPG-ów Bethesdy i From Software. Uwielbia również sieciowe strzelanki (zwłaszcza Rainbow Six Siege), survivale z budowaniem baz, gry kooperacyjne i horrory.

więcej