Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lutego 2021, 13:30

autor: Przemysław Dygas

Gwiazda Stranger Things o swojej roli w Godzilla vs Kong + zwiastun

Millie Bobby Brown powróci do swojej roli w nowym filmie spod znaku MonsterVerse. W Godzilla vs Kong jej postać przejdzie jednak dużą przemianę.

W SKRÓCIE:
  • Millie Bobby Brown podzieliła się informacjami na temat swojej postaci w Godzilla vs Kong.
  • Madison Russell ma przejść dużą przemianę i stać się o wiele twardszą bohaterką.
  • Film otrzymał także dwa nowe spoty telewizyjne.

Godzilla vs Kong to kolejny film spod znaku MonsterVerse. Oprócz wielkiego starcia potworów na ekranie zobaczymy także powracającą do swojej roli Millie Bobby Brown, czyli gwiazdę serialu Stranger Things. Jej postać ma jednak być całkowicie inną osobą od tej, którą mogliśmy obserwować w Godzilla II: Król potworów. Aktorka wytłumaczyła szczegóły przemiany filmowej Madison Russell w wywiadzie dla serwisu Collider.

Pięć lat minęło i Madison dorosła. To dla niej zdecydowanie historia dojrzewania. Jej wątek ewoluował w kwestii tego, jak radzi sobie z problemami, jaki ma stosunek do życia, o ile silniejszą osobą się stała. Starając się iść w ślady matki i nabywając siłę staje się coraz bardziej niezależna i rozumie, co musi robić w życiu. Pięć lat minęło i jest po prostu twardzielką.

Millie Bobby Brown wyjawiła również, wokół czego skupiony będzie wątek jej postaci. Madison Russell ma dążyć do poznania i zrozumienia Tytanów, jakimi są Godzilla oraz King Kong. Główną wartością, jakiej poszukuje ma być wiedza na temat wielkich potworów toczących swój pojedynek.

Sam film zyskał z kolei dwa nowe spoty telewizyjne, które prezentują niepublikowane wcześniej sceny. Fani, którzy oczekują nadchodzącej produkcji powinni ucieszyć się na widok starć obu bestii w pełnym świetle dnia lub sztucznym, ale oczywiście stylowym oświetleniu neonów.

Godzilla vs Kong będzie pierwszym ekranowym spotkaniem obu potworów od roku 1962. To właśnie wtedy premierę miał King Kong kontra Godzilla od japońskiego studia Toho. Za nową wersję tego monster movie odpowiadają wytwórnie Legendary Pictures oraz Warner Bros. Premiera przewidziana jest na 31 marca. Pojawi się on wtedy jednocześnie w nielicznych otwartych kinach oraz na platformie HBO Max.