Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2022, 11:55

Lakiery do paznokci odblokują fanty w grach Microsoftu

W przyszłym miesiącu na rynku zadebiutują lakiery do paznokci inspirowane marką Xbox. Ich zakup pozwoli na odblokowanie elementów kosmetycznych w grach Forza Horizon 5 i Halo Infinite.

W SKRÓCIE:
  • w lutym ruszy sprzedaż lakierów do paznokci firmy OPI, zainspirowanych marką Xbox,
  • ich zakup w wybranych sklepach pozwoli odblokować elementy kosmetyczne w grach Forza Horizon 5 oraz Halo Infinite,
  • zorganizowany zostanie też konkurs, w którym będzie można wygrać specjalne warianty kolorystyczne padów Xbox,
  • na razie nie wiemy, czy promocja dostępna będzie w Polsce.

Niedawno pisaliśmy o współpracy twórców League of Legends z producentem kosmetyków. Śladem studia Riot Games postanowił pójść koncern Microsoft, organizując promocję z OPI, czyli największą firmą specjalizującą się w produkcji lakierów do paznokci.

W lutym po zakupie produktów OPI w wybranych sklepach gracze otrzymają nową zawartość do odblokowania w grach Halo Infinite oraz Forza Horizon 5. Będą to elementy kosmetyczne o kolorach odpowiadających barwie nabytego lakieru do paznokci.

Objęte promocją lakiery OPI posiadać mają nawiązujące do gier nazwy i pasującą kolorystykę. Przykładowo lakier „Achievement Unlocked” ma barwę wrzosową, a „You Had Me At Halo” to tzw. galaktyczny błękit.

Lakiery do paznokci odblokują fanty w grach Microsoftu - ilustracja #1

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat Halo: Infinite i Forza Horizon 5? Polecamy nasze artykuły:

  1. Recenzja gry Forza Horizon 5
  2. Recenzja gry Halo Infinite – oldskul jest cool

Nabywcy produktów OPI wezmą również udział w konkursie, w którym będzie można wygrać specjalnego pada do konsol Xbox w jednym z pięciu kolorów.

Linia lakierów związanych z grami Microsoftu trafi do sprzedaży 1 lutego tego roku. W promocji wezmą udział sklepy i serwisy, takie jak OPI.com, Amazon, CVS, Target, Beauty Brands, Chatters, Dillard's, Hudson's Bay, Regis, Sally Beauty czy Amazon Beauty. Na razie ofertę potwierdzono jedynie dla Stanów Zjednoczonych. Nie wiemy, czy będą mogli z niej skorzystać także mieszkańcy innych krajów.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 zadebiutowała 9 listopada ubiegłego roku. Z kolei Halo Infinite ukazało się 8 grudnia 2021 r., po kilku tygodniach wczesnego dostępu obejmującego darmowy moduł multiplayer. Obie produkcje dostępne są na PC, Xboksie One i Xboksie Series X/S, jak również w ramach abonamentu Game Pass (zarówno na pecetach, jak i konsolach).

  1. Oficjalna strona marki Xbox
  2. Halo Infinite – poradnik do gry
  3. Poradnik do gry Forza Horizon 5