Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 lutego 2013, 10:42

autor: Hed

Kulisy produkcji Star Trek – twórcy opowiadają o kooperacji (po polsku)

Adaptacja Star Trek nie mogła obejść się bez takich elementów jak kooperacja, czy przechadzka po pokładzie statku Enterprise – zapewniają producenci tytułu w nowym filmie z cyklu kulisy produkcji. Mamy dla Was polską wersję tego materiału.

“W grze Star Trek prosiło się o tryb kooperacji” – twierdzą autorzy. - Kulisy produkcji Star Trek – twórcy opowiadają o kooperacji (po polsku) - wiadomość - 2013-02-18
“W grze Star Trek prosiło się o tryb kooperacji” – twierdzą autorzy.

Do premiery Star Trek zostało już tylko kilka tygodni, więc czas przyjrzeć się temu, co będzie oferowała gra. Przygotowaliśmy dla Was polską wersję kulisów produkcji koncentrujących się na graniu w kooperacji. W materiale przybliżono część atrakcji, na jakie mogą liczyć fani uniwersum znanego z wielu seriali, filmów, książek, czy komiksów. Autorzy zapewniają, że w grze poczujemy się jak „w centrum startrekowej przygody”.

„Gdy rozbić Star Trek na kawałki, to aż prosi się o tryb kooperacji” – wyjaśnia w filmie Brian Miller z Paramount Pictures. Produkcja studia Digital Extremes skoncentruje się na przygodach Kirka oraz Spocka, dwóch bodaj najbardziej znanych postaci z uniwersum Star Trek. Podczas ich misji będziemy mogli zrobić wszystko to, o czym marzy każdy fan Star Trek: przejść się po pokładzie Enterprise, zasiąść na mostku kapitańskim i odwiedzać obce, często niebezpieczne światy.

Star Trek to gra akcji tworzona przez kanadyjskie studio Digital Extremes, które wzoruje się na najświeższym ujęciu uniwersum, czyli filmie J.J. Abramsa z 2009 roku. Przygoda ma składać się z kampanii solowej z opcjonalnym trybem kooperacji. Każda z postaci głównych – Kick i Spock – otrzyma unikatowe zdolności definiujące styl walki. Premiera Star Trek odbędzie się w kwietniu na pecetach i konsolach. Wydawcą tytułu jest Namco Bandai, a polskim dystrybutorem Cenega Poland.

  1. Star Trek - kulisy produkcji #1 – kooperacja (PL)