Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2013, 11:05

autor: Sarge

Premiera dużego dodatku do Guild Wars 2 w drugiej połowie tego roku?

Sporo wskazuje na to, że w drugiej połowie bieżącego roku dojdzie do premiery pierwszego dużego dodatku do gry Guild Wars 2. Tak twierdzą przedstawiciele koreańskiej firmy inwestycyjnej KDB Daewoo Securities, będącej w bliskim kontakcie z wydawcą produkcji studia ArenaNet.

Koreańska firma inwestycyjna KDB Daewoo Securities donosi, że gra MMO Guild Wars 2 jeszcze w tym roku doczeka się premiery dużego dodatku. Chociaż informacja nie wyszła prosto od wydawcy (NCsoft), to mimo wszystko wydaje się wiarygodna.

Według doniesień przedstawionych przez KDB Daewoo Securities, duże rozszerzenie do gry Guild Wars 2 zadebiutuje w drugiej połowie bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych i Europie. Wiadomość jest dość prawdopodobna, ponieważ reprezentanci KDB Daewoo Securities ostatnio odwiedzali biura NCsoft (oficjalnego wydawcy Guild Wars 2) i są z nią w bliskim kontakcie. Poza tym KDB Daewoo Securities okresowo wydaje raporty na temat większości koreańskich firm, więc jego przedstawiciele są dość dobrze poinformowani.

Premiera dużego dodatku do gry Guild Wars 2 mogłaby znowu rozbudzić zainteresowanie tym tytułem - Premiera dużego dodatku do Guild Wars 2 w drugiej połowie tego roku? - wiadomość - 2013-02-18
Premiera dużego dodatku do gry Guild Wars 2 mogłaby znowu rozbudzić zainteresowanie tym tytułem

Twórcy ze studia ArenaNet już kilka miesięcy temu wspominali o planach wyprodukowania dużego dodatku do Guild Wars 2. W związku z tym możemy być pewni, że prędzej czy później dojdzie do jego premiery. Pozostaje tylko pytanie, kiedy to nastąpi. Druga połowa tego roku brzmi całkiem rozsądnie, jako że wtedy od debiutu pełnej wersji Guild Wars 2 (28 sierpnia 2012 roku) minie już trochę czasu. Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie.

Guild Wars 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry MMO autorstwa studia ArenaNet. Tytuł nie wymaga opłacania comiesięcznego abonamentu – wystarczy raz go zakupić, by móc bawić się nim bez końca. Nie brakuje jednak systemu opcjonalnych mikropłatności, na potrzeby których gracze mogą wydać dodatkowe pieniądze.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guild Wars 2

Guild Wars 2