Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 listopada 2019, 14:00

Konkurs mikołajkowy - zgarnij sprzęt od SPC Gear

Od dziś możecie wysyłać zgłoszenia do konkursu mikołajkowego SPC Gear, w którym do wygrania są m.in. fotele, klawiatury oraz streamerski mikrofon.

Konkurs mikołajkowy - zgarnij sprzęt od SPC Gear - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Przekonaj Świętego Mikołaja, aby odmienił Twoje stanowisko do grania.

Przygotujcie się na podwójny konkurs! Razem z firmą SPC Gear przygotowaliśmy dla Was konkurs mikołajkowy, w którym do wygrania jest aż sześć gamingowych zestawów! Aby zgarnąć prezenty od SPC Gear należy przekonać Świętego Mikołaja, że zasługujecie na odmianę swojego stanowiska do grania.

Mikołaja możecie przekonać na dwa sposoby: poprzez zrobienie zdjęcia swojego obecnego stanowiska do grania, bądź napisanie tradycyjnego listu. Aby zwiększyć swoje szanse w zabawie, każdy uczestnik może jednocześnie wykonać dwa zadania konkursowe, przesyłając maksymalnie jedno zdjęcie i jeden list. Przy przyznawaniu nagrody, Mikołaj będzie z kolei brał pod uwagę tylko jedną, bardziej przekonywującą go pracę.

Konkurs mikołajkowy - zgarnij sprzęt od SPC Gear - ilustracja #2

I zadanie - prześlij pracę fotograficzną i za pomocą zdjęcia przekonaj świętego Mikołaja, aby odmienił Twoje stanowisko do grania

II zadanie – prześlij pracę tekstową w postaci listu do świętego Mikołaja, w którym przekonasz go, że to właśnie Ty zasługujesz na ulepszenie swojego stanowiska do grania

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zrób zdjęcie lub napisz list do Świętego Mikołaja i w kreatywny sposób przekonaj go, że to właśnie Ty zasługujesz na odmianę swojego stanowiska do grania.
  2. Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule "Konkurs SPC Gear" na adres [email protected] Jeśli zdecydujesz się przesłać zgłoszenie fotograficzne, w kadrze fotografii należy umieścić swój nick z GRY-OnLine w widocznym miejscu (na wizytówce lub kartce papieru). Zgłoszenie tekstowe z kolei nie może przekraczać limitu 1000 znaków (nie wliczając spacji) i powinno być podpisane Twoim nickiem z GRY-OnLine.
  3. Każdy uczestnik może jednocześnie wykonać dwa zadania konkursowe, zgłaszając jednocześnie maksymalnie jedno zdjęcie i jeden list. Podczas przyznawania nagrody, pod uwagę będzie brana wyłącznie jedną z dwóch przesłanych prac - ta która bardziej spodoba się Komisji.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Nie zapomnij także o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”). Darmowe konto w serwisie GRY-OnLine możesz założyć tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://mikolajkispcgear.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 grudnia 2019. Trzymamy kciuki!