Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 grudnia 2020, 12:40

autor: Anna Ozimkowska

Konkurs Fallout 76 - narysuj własny Stalowy Świt

Przypominamy o konkursie graficznym, w którym możecie wygrać sprzęt SteelSeries oraz oficjalne gadżety ufundowane przez markę Bethesda. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 stycznia 2021 roku.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o naszym konkursie na wykonanie pracy graficznej nawiązującej do nowego dodatku do Fallouta 76 – „Stalowy Świt”. W związku z Waszymi prośbami oraz tym, że zdajemy sobie sprawę, ile wysiłku wymaga przygotowanie grafiki, zdecydowaliśmy się przedłużyć zabawę. Na nadsyłanie zgłoszeń konkursowych macie czas do 8 stycznia 2021 roku.

Wykonaj art związany z frakcją Bractwa Stali

Świętujemy Stalowy Świt specjalnym konkursem: waszym zadaniem jest stworzenie rysunku, artu, obrazu, kolażu lub innej pracy graficznej związanej z Bractwem Stali. Zagrajcie w grę, poznajcie historię Bractwa, uruchomcie wyobraźnię i łapcie za ołówki – na autorki lub autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

Do startu… gotowi…

My już czekamy na Wasze zgłoszenia! Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: https://bractwostali.gry-online.pl/. Swoją pracę możecie zgłosić do 8 stycznia 2021 włącznie. Trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

Konkurs trwa od 14 do 8 stycznia 2021 roku. Dokładny regulamin znajdziecie na stronie konkursowej, poniżej zamieszczamy krótką instrukcję, jak możecie zgłosić swoją pracę:

  • Aby zgłosić pracę, należy posiadać konto w serwisie GRY-OnLine. Darmowe konto możesz założyć tutaj.
  • Dowolną techniką graficzną stwórz własny rysunek, art, obraz, kolaż lub inną pracę graficzną związaną z Bractwem Stali.
  • Plik graficzny zatytułowany Twoim nickiem z GRY-OnLine prześlij na maila [email protected] w temacie wpisując „Konkurs Bractwo Stali”, a w treści wiadomości swój nick z GRY-OnLine.
  • Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).
  • Swoją pracą możesz pochwalić się w mediach społecznościowych, oznaczając ją hashtagiem #GOLBractwoStali.

Nagrody w konkursie

 

Konkurs Fallout 76 - narysuj własny Stalowy Świt - ilustracja #1