Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 czerwca 2018, 17:20

Konkurs #AllegroGG - wygraj karty podarunkowe oraz abonamenty!

Wraz serwisem Allegro.gg zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowym konkursie - zarówno dla pisarzy, jak i grafików.

Konkurs #AllegroGG - wygraj karty podarunkowe oraz abonamenty! - ilustracja #1

Wraz z serwisem Allegro.gg zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie na GRY-Online. Tym razem będziecie mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach: literackiej oraz graficznej! Każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowe zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, w trakcie trwania letniego kiermaszu Allegro.gg (15-30 czerwca 2018 r.) dokonajcie dowolnego zakupu lub sprzedaży za minimum 50 zł w serwisie Allegro.

1) Kategoria pisarska – w której wykorzystując swoją kreatywność należy stworzyć tekst odpowiadający na pytanie „Czym jest dla mnie dobra gra?”. Jedynym ograniczeniem Waszej twórczości jest limit 1500 znaków w tekście.

2) Kategoria graficzna – gdzie zadaniem jest stworzenie maskotki „dobrej gry”, czyli znanego w całym gamingowym świecie zwrotu „good game”. Maskotka musi być oparta o kolorystykę portalu Allegro – czarnym, białym i odcieniach pomarańczowego.

Ponadto:

  • Zgłoszenie należy przesłać na adres [email protected] w terminie do 5 lipca 2018 roku włącznie.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”) oraz odpowiedź na maila organizatorów.

Dokładny regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursowej – gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim przed wzięciem udziału w zabawie. Wszelkie pytania należy kierować drogą mailową na adres [email protected].

Nagrody

Nagrodami dla 5 najlepszych uczestników każdej kategorii są karty podarunkowe Allegro o wartości 250 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro.pl oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium z opcją VIP.

Konkurs #AllegroGG - wygraj karty podarunkowe oraz abonamenty! - ilustracja #2

Karta podarunkowa Allegro to idealny sposób na powiększenie swojej kolekcji gier! Jest ważna 6 miesięcy i można ją wykorzystać tylko podczas jednej płatności.

Abonament GOL Premium z opcją VIP to świetne rozwiązanie na wakacyjne granie. Zapewnia między innymi: dostęp do materiałów premium, brak reklam w filmach i tekstach, download bez ograniczeń oraz poradniki do gier w wersji PDF.

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia do 5 lipca. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!