Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2015, 16:08

autor: luckie

Kompletny soundtrack z Wiedźmina 3 na Spotify

W serwisie Spotify opublikowano pełny soundtrack z Wiedźmina 3. Oprócz 56 utworów pochodzących bezpośrednio z gry, można tam znaleźć motyw przewodni ze zwiastuna Pamiętna noc oraz pieśń Priscilli.

Bo Wiedźmin to coś więcej niż gra - Kompletny soundtrack z Wiedźmina 3 na Spotify - wiadomość - 2015-08-26
Bo Wiedźmin to coś więcej niż gra

Na Spotify pojawiła się kompletna ścieżka dźwiękowa z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Opublikowany tam album składa się z 56 utworów – to o kilkanaście więcej niż w soundtracku dołączanym do gry, dlatego warto się nim zainteresować, nawet jeśli nabyliśmy oryginalną produkcję i zapoznaliśmy się z całą zawartością bonusową. Co więcej, na popularnej platformie muzycznej można odsłuchać pełną wersję poszukiwanej przez wielu fanów kołysanki wampirzycy (Lullaby Of Woe) ze słynnego zwiastuna Pamiętna noc oraz pieśń Priscilli pt. Wilcza Zamieć. Przypominamy, że korzystanie z podstawowej wersji Spotify jest darmowe, wymaga jedynie zarejestrowania się w serwisie i (opcjonalnie) pobrania odpowiedniej aplikacji. W takim wypadku musimy się jednak liczyć z krótkimi przerwami na reklamę co kilka piosenek.

  1. Soundtrack z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Spotify

Soundtrack do Wiedźmina 3 skomponowali Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński przy współudziale polskiego zespołu Percival Schuttenbach, grającego głównie folk metal. Ścieżka dźwiekowa z hitu rodzimego studia CD Projekt RED wyróżnia się unikalnym połączeniem klimatów słowiańskich i celtyckich oraz brzmień charakterystycznych dla muzyki filmowej. Więcej na ten temat dowiecie się z wywiadu z Marcinem Przybyłowiczem, opublikowanym u nas jeszcze przed premierą gry:

  1. "Nie definiujemy folku" - o muzyce do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon rozmawiamy z Marcinem Przybyłowiczem
  2. Oficjalna strona gry Wiedźmin 3: Dziki Gon