Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 listopada 2019, 18:31

Kolejne wyniki fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! za nami. W tym tygodniu o awans do ćwierćfinałów, pierwsze nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel powalczą zawodnicy z trzech ostatnich grup.

Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Kolejne wyniki fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-11
Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Przed nami ostatni tydzień rozgrywek grupowych w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Już dzisiaj o godzinie 19:00 zawodnicy z grupy J powalczą o awans do ćwierćfinałów, pierwsze nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości E.Wedel. Warto nadmienić, że od rozgrywek w grupie I gracze musieli przystosować się do zupełnie innych warunków, bowiem w grze pojawiły się nowe jednostki oraz elementy żywiołów.

Poniżej prezentujemy wyniki grup, które swoje mecze rozegrały w poprzednim tygodniu.

Wyniki grupy G

Wygrywając trzy pierwsze gry z rzędu i zyskując łącznie 220 punktów, Expiator zapewnił sobie miejsce w ćwierćfinale. Gracze Shonun oraz Krystian muszą liczyć na to, że wynik na poziomie 160 wystarczy, aby znaleźć się wśród 16 zawodników spoza pierwszego miejsca z największą ilością punktów (dzięki czemu awansują do następnego etapu).

Wyniki grupy H

Z grupy H awansował kilma tft, zdobywając 185 punktów. Pawlukonis (KrzakuTwitch), uzyskując 175 punktów, również może być prawie pewny swojego udziału w dalszym etapie.

Wyniki grupy I

Kolejny zawodnik zdobywający 220 punktów i wygrywający trzy mecze z rzędu – Czihi – bezproblemowo zagwarantował sobie miejsce w ćwierćfinale. Nie poradził sobie natomiast Overpow, któremu udało się uzbierać zaledwie 110 punktów. Natomiast Kezman (170 punktów) wciąż ma dużą szansę na awans.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek grupowych może liczyć na pierwsze nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.