Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2013, 12:48

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Knock-Knock – dwuwymiarowy horror oficjalnie zapowiedziany

Twórcy Pathologic zapowiedzieli Knock-Knock – dwuwymiarową grę utrzymaną w konwencji horroru. Produkcja została jakiś czas temu ufundowana na Kickstarterze, a dziś twórcy wypuścili nowy zwiastun, prezentujący fragmenty rozgrywki.

Grze Knock-Knock towarzyszyć ma stałe napięcie - Knock-Knock – dwuwymiarowy horror oficjalnie zapowiedziany - wiadomość - 2013-09-20
Grze Knock-Knock towarzyszyć ma stałe napięcie

Knock-Knock – dwuwymiarowy survival horror ufundowany rok temu na Kickstarterze – doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Jest to pecetowa produkcja rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge, mającego na swoim koncie takie produkcje jak Pathologic, Tension czy Cargo! Quest for Gravity. Knock-Knock otrzymał dziś klimatyczny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

W grze wcielimy się w samotnego mieszkańca starego domu, nocami nawiedzanego przez upiory i zjawy. Nieproszeni goście zaproponują gospodarzowi makabryczną odmianę zabawy w berka, w której stawką jest jego życie i zdrowie psychiczne.

Rozgrywka będzie wymagać od grającego powstrzymania inwazji duchów, poprzez łatanie wyrw w ścianach i zapalanie świateł w różnych pokojach. Bliskie spotkania z przeciwnikami odbiją się negatywnie na psychice głównego bohatera, dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem będzie ukrywanie się przed wrogiem. Każdy poziom zakończy się sukcesem wówczas, gdy gospodarzowi uda się uchronić przed szaleństwem aż do rana.

Niestety, zapowiedzi Knock-Knock nie towarzyszyła data premiery. Jakiś czas temu gra została zaakceptowana na Steamie w ramach programu Greenlight, zatem możliwe, że jej wydanie jest już bliskie.

  1. Oficjalna strona gry Knock-Knock
  2. Knock-Knock na Kickstarterze