Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2014, 11:45

autor: qjin

King's Bounty: Dark Side dostępne w ramach Steam Early Access

Rosyjska firma 1C Company ogłosiła, że King’s Bounty: Dark Side trafiło dzisiaj na platformę firmy Valve w ramach usługi Steam Early Access. Wczesny dostęp do gry mogą otrzymać osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe. Wydawca nieco doprecyzował również termin wydania pełnej wersji, wstępnie ustalony na lipiec bieżącego roku.

Marka King’s Bounty, odkąd została wskrzeszona przez studio Katauri Interactive, cieszy się zainteresowaniem graczy - King's Bounty: Dark Side dostępne w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2014-05-19
Marka King’s Bounty, odkąd została wskrzeszona przez studio Katauri Interactive, cieszy się zainteresowaniem graczy

Zapowiedziana pod koniec kwietnia gra King’s Bounty: Dark Side, za której produkcję odpowiada studio 1C-SoftClub, trafiła właśnie do programu Steam Early Access. Gracze składający zamówienia przedpremierowe mają gwarantowany dostęp do wersji beta, a potem także do finalnego produktu, gdy takowy się ukaże. Twórcy przestrzegają przed licznymi problemami technicznymi i błędami, które aktualnie występują w King’s Bounty: Dark Side, a więc jest to oferta dla użytkowników chcących coś wnieść w proces produkcyjny, po prostu pomagając studiu w dopracowywaniu zawartości gry. Warto wspomnieć, że decydując się teraz na zakup, można liczyć na niższą cenę – 17,99 euro (ok. 75,5 zł). Po premierze pełnej wersji, która ma odbyć się w lipcu 2014 roku, podana suma wzrośnie do 21,99 euro (ok. 92,5 zł).

Zgodnie z tytułem, King’s Bounty: Dark Side, w przeciwieństwie do poprzedniczek, pozwoli na rozegranie kampanii fabularnej siłami ciemności, które muszą zmagać się nie tylko z ludźmi, ale także elfami. W związku z tym do dyspozycji gracza zostaną oddane jednostki orków, demonów i wampirów. W sumie nadchodząca część popularnej serii strategicznej zaoferuje ponad sto misji rozgrywających się w piętnastu zróżnicowanych lokacjach. Po szczegóły na temat fabuły i zawartości gry odsyłamy do naszej wcześniejszej wiadomości.

King’s Bounty: Dark Side nie przewróci do góry nogami mechaniki rozgrywki, ale dla odmiany zagramy siłami zła - King's Bounty: Dark Side dostępne w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2014-05-19
King’s Bounty: Dark Side nie przewróci do góry nogami mechaniki rozgrywki, ale dla odmiany zagramy siłami zła

Cykl King’s Bounty jest nierozerwalnie związany z platformą PC, a co za tym idzie – nowa odsłona ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja pojawi się jedynie w sklepach cyfrowej dystrybucji. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona – zapewne wpływ na nią będzie miała ilość zgłoszeń graczy biorących udział w programie Steam Early Access.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

King's Bounty: Mroczna Siła

King's Bounty: Mroczna Siła