Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2018, 11:45

autor: Adrian Werner

Kindom Hearts III starczy na 80 godzin zabawy

Firma Square Enix pochwaliła się, że Kindom Hearts III zapewni około 80 godzin zabawy, z czego 40-50 godzin przypadnie na główny wątek w kampanii.

Na grę poczekamy jeszcze pół roku. - Kindom Hearts III starczy na 80 godzin zabawy - wiadomość - 2018-07-29
Na grę poczekamy jeszcze pół roku.
KINGDOM HEARTS III W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Square Enix
  2. Wydawca: Square Enix
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PS4, XONE
  5. Data premiery: 29 stycznia 2019 r.

Jeszcze wiele miesięcy minie nim zagramy w Kingdom Hearts III, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu RPG firmy Square Enix. Fanów może pocieszyć informacja, że gdy produkcja wreszcie zadebiutuje na rynku powinna im starczyć na długo.

Przejście głównego wątku kampanii w Kingdom Hearts III ma zająć ok. 40-50 godzin. Dodając poboczne aktywności i mini-gierki możemy liczyć na mniej więcej 80 godzin zabawy. Informacje te przekazał w niedawnym wywiadzie przedstawiciel wydawcy.

Autorzy chwalą się, że w Kingdom Hearts III znajdziemy m.in. dwadzieścia mini-gierek wzorowanych na starych zabawkach z linii Tiger Toys czy Game & Watch, u nas znanych głównie z podróbek określanych mianem „ruskich jajek”. Z kolei mechanika budowy i ulepszania statku, którym będziemy podróżowali w kampanii, ma być tak rozbudowana, że sama w sobie stanowić będzie mini-grę.

Doniesienia o obszernej zawartości gry powinny ucieszyć fanów cyklu. Od wydania Kingdom Hearts II minęło już bowiem dwanaście długich lat. Po premierze drugiej części ukazały się jeszcze godne uwagi spin-offy na konsole przenośne, ale w ostatnich latach karmieni byliśmy głównie remasterami. Dlatego dobrze wiedzieć, że „trójka” starczy nam na długo.

Przypomnijmy na koniec, że Kingdom Hearts III zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ma zadebiutować 29 stycznia przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III