Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2020, 18:44

autor: Froozyy

Kim jest Johnny Silverhand? Kim jest Keanu Reeves? Cyberpunk 2077 w Night City Wire 5

Podczas dzisiejszego odcinka Night City Wire twórcy ze studia CD Projekt RED podzielili się z graczami kilkoma materiałami dotyczącymi gry Cyberpunk 2077. Najciekawszy z nich dotyczył postaci Johnny’ego Silverhanda (i aktora wcielającego się w niego - Keanu Reevesa), ale nie zabrakło nowych informacji o m.in. soundtracku i technologii JALI.

W ramach dzisiejszego odcinka Night City Wire udostępniono nowy gameplay trailer, na którym nieco bliżej przedstawiono postać Johnny’ego Silverhanda z nadchodzącej gry Cyberpunk 2077 (któremu wyglądu oraz głosu użyczył Keanu Reeves). Przedstawiono również materiał, w którym sam aktor opowiedział o tym, jak od kulis wyglądało wcielenie się w postać w dziele CD Projekt RED. Oba materiały możecie obejrzeć poniżej.

Soundtrack w Cyberpunk 2077

Twórcy zdecydowali się także na przedstawienie graczom szczegółowych informacji na temat soundtracku obecnego w grze – stacji radiowych, artystów zaangażowanych w tworzenie kawałków (kilka nowych udostępniono właśnie tutaj), a także specjalnego trybu, dzięki któremu internetowi twórcy (np. streamerzy) będą mogli całkowicie wyłączyć licencjonowane piosenki (w odpowiedzi na ostanie problemy na Twitchu).

Technologia JALI w Cyberpunk 2077

Następnie dowiedzieliśmy się nieco więcej o technologii JALI, dzięki której deweloperzy byli w stanie dostosować ruch ust i mimikę bohaterów do nagranych wcześniej wypowiedzi aktorów, co ma sprawić, że animacje będą bardziej pasować do wybranego przez graczy języka.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia tego roku na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X / S i PlayStation 5.