Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2013, 14:20

autor: qjin

Killzone Najemnik – demonstracja rozgrywki w kilku nowych filmikach

W sieci nastąpił wysyp filmików prezentujących rozgrywkę z Killzone Najemnik, gry przeznaczonej na przenośne urządzenie PlayStation Vita. Możemy zobaczyć w akcji kilka gadżetów, w jakie zostanie wyposażona postać sterowana przez gracza.

Killzone Najemnik to tytuł, który zostanie wydany na wyłączność przenośnej konsoli PS Vita - Killzone Najemnik – demonstracja rozgrywki w kilku nowych filmikach - wiadomość - 2013-07-25
Killzone Najemnik to tytuł, który zostanie wydany na wyłączność przenośnej konsoli PS Vita
Killzone Najemnik w skrócie:
  • Strzelanina FPP będąca spin-offem serii dostępnej na domowych konsolach firmy Sony
  • Gra zaoferuje fabularną kampanię na 7-9h oraz trzy tryby sieciowe na sześciu mapach dla maksymalnie ośmiu graczy
  • Premiera 4 września 2013 roku tylko na PS Vita

W Internecie pojawiły się nagrania z wczesnej wersji gry Killzone Najemnik, „mniejszej” odsłony serii skierowanej tylko dla posiadaczy konsol PlayStation Vita. W udostępnionych materiałach wideo możemy podziwiać lokacje prezentujące się, jak na możliwości przenośnego urządzenia, bardzo dobrze, czy walkę wręcz bazującą na quick time eventach, czyli sekwencjach, w których należy wcisnąć widoczny na ekranie przycisk lub wykonać określony ruch analogiem.

W kolejnych fragmentach rozgrywki możemy przyjrzeć się działaniu gadżetów, jakimi zostanie obdarzony główny bohater gry. Zademonstrowano specjalną, zamontowaną na ramieniu postaci wyrzutnię pocisków, a także śmiercionośną maszynę sterowaną na odległość. Ta druga wymusi na graczu nieco skradankowego podejścia.

Najemnik to poboczna odsłona serii Killzone, którą tradycyjnie pichcą ludzie ze studia Guerrilla Games. Akcję będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby, a klimat czy mechanika rozgrywki nie mają odbiegać od tego, do czego przyzwyczaiły nas „duże” części tego cyklu strzelanin. Tytuł zaoferuje 7-9-godzinną kampanię dla pojedynczego gracza oraz kilka trybów sieciowych, o czym szerzej przeczytacie w tym newsie. Więcej o zmaganiach wielooosbowych dowiecie się również z naszej poprzedniej wiadomości o grze.

Killzone Najemnik ukaże się 4 września 2013 roku w pełnej polskiej wersji językowej.