Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2016, 10:41

autor: YouRec

Killing Floor 2 – ukończono prace nad grą

Studio Tripwire poinformowało, że prace nad kontynuacją hitu z 2009 roku dobiegły końca. Kontynuacja sieciowej strzelaniny Killing Floor osiągnęła złoty status.

Mamy wspaniałe wieści dla tych, którzy czekają na Killing Floor 2. Na oficjalnej stronie studia Tripwire pojawiła się notka, wedle której kontynuacja przebojowej strzelaniny z 2009 roku osiągnęła złoty status i premierze – ustalonej na 18 listopada – nic już nie grozi. Deweloper poinformował również, że wczesna wersja gry udostępniona w ramach Steam Early Acces sprzedała się w ponad milionie sztuk, co czyni z niej jeden z najpopularniejszych tytułów rozpowszechnianych za pośrednictwem tej platformy. Uwagi graczy zbierane przez studio okazały się bezcenne podczas opracowywania pełnego produktu.

Killing Floor 2 powróci do korzeni. Jeszcze raz zostaniemy postawieni przeciwko hordzie potworów, których wnętrzności będą majestatycznie ozdabiać mapy, dzięki specjalnie przygotowanemu systemowi ćwiartowania wrogów. Chociaż gra pozwali na samotną zabawę, to jej esencją będzie tryb kooperacyjny dla maksymalnie sześciu graczy oraz dwunastoosobowe potyczki PvP. Produkcja ukaże się 18 listopada na PC oraz konsoli PlayStation 4 / 4 Pro.

Dzięki systemowi M.E.A.T (Massive Evisceration and Trauma) gra ma być bardzo brutalna i krwista. - Killing Floor 2 – ukończono prace nad grą - wiadomość - 2016-11-14
Dzięki systemowi M.E.A.T (Massive Evisceration and Trauma) gra ma być bardzo brutalna i krwista.
Killing Floor 2 – ukończono prace nad grą - ilustracja #2

Killing Floor 2 to kontynuacja przebojowej strzelaniny z 2009 roku, wydanej jako komercyjna wersja niezależnej modyfikacji Unreal Tournament 2004. Podobnie jak cześć poprzednia, gra nie posiada rozbudowanej warstwy fabularnej i koncentruje się raczej na rywalizacji specjalnych grup żołnierzy z hordami mutantów, będących wynikiem eksperymentów pewnej korporacji medycznej. Zabawa polega na odpieraniu kolejnych fal wrogów, poprzedzających finalne starcie z potężnym bossem.