Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2012, 16:55

autor: Hed

Katy Perry pomoże przygotować zwariowany dodatek do The Sims 3

Twórcy The Sims 3 stworzą dodatek inspirowany stylem piosenkarki Katy Perry. W rozszerzeniu, które zostanie wydane w czerwcu, odwiedzimy krainę Candyfornia i wyposażymy domy w słodyczopodobne przedmioty.

Katy Perry pomoże przygotować zwariowany dodatek do The Sims 3 - ilustracja #1

Piosenkarka Katy Perry pomoże stworzyć nowy dodatek do gry The Sims 3, w którym odwiedzimy Candyfornię, krainę inspirowaną jej charakterystyczną stylistyką, prezentowaną między innymi w kolekcjach odzieżowych. W The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats znajdziemy mnóstwo słodyczopodobnych przedmiotów, fryzur i elementów wystroju. Na potrzeby rozszerzenia Perry zaśpiewa też swoją popularną piosenkę Last Friday Night w języku Simlish.

O nowym dodatku do The Sims 3 napisał między innymi serwis MTV, który zacytował kilka wypowiedzi piosenkarki na jego temat. Perry przyznała, że elementy stworzone przez deweloperów na potrzeby Katy Perry's Sweet Treats są świetne, a jej ulubionym przedmiotem jest kanapa wyglądająca jak lody bananowe. Takich „przesłodzonych” atrakcji będzie znacznie więcej – spodziewajcie się waflowych stolików, czy chociażby ciasteczkowych gitar.

Katy Perry pomoże przygotować zwariowany dodatek do The Sims 3 - ilustracja #2

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze spotkanie Katy Perry z marką The Sims. Piosenkarka wykonała swój utwór Hot n’ Cold w języku Simlish na potrzeby dodatku The Sims 2: Osiedlowe życie i pojawiła się w rozszerzeniu The Sims 3: Zostań gwiazdą, które zostało wydane w marcu tego roku. Dodatek The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats zostanie wydany w czerwcu. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie na stronie gry (na razie informacje są dostępne tylko w wersji angielskiej).

  1. Oficjalna strona dodatku