Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 stycznia 2023, 10:22

Kang z Ant-Man 3 to nowy rodzaj złoczyńcy w MCU według prezesa Marvel Studios

Debiut Kanga Zdobywcy w MCU zbliża się wielkimi krokami. Kevin Feige zapowiada, czego widzowie mogą się spodziewać po tym złoczyńcy.

Źródło fot. Ant-Man i Osa: Kwantomania; Peyton Reed; Marvel Studios; 2023
i

Kinowe Uniwersum Marvela już niedługo zyska kolejnego wielkiego złoczyńcę, który sprawi wiele problemów superbohaterom. Mowa tutaj o Kangu Zdobywcy, który w swoim najbardziej niebezpiecznym wariancie po raz pierwszy pojawi się w filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania.

Do jego pokonania będzie potrzebne o wiele więcej niż w przypadku Thanosa. „Szalony Tytan” z Sagi Nieskończoności sprawił wiele problemów w Avengers: Wojnie bez granic i Avengers: Końcu gry. Śmiało można jednak stwierdzić, że w porównaniu z Kangiem Zdobywcą jego pokonanie było niesłychanie proste.

Disney+ kupisz tutaj

Najnowszy złoczyńca MCU nie istnieje przecież tylko w jednym uniwersum, a jego celem jest absolutna kontrola nad całym multiwersum. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Empire Kevin Feige wspomina, że widzowie będą mieli do czynienia z nowym rodzajem złoczyńcy.

Kang jest oczywistym wyborem, gdy masz do czynienia z multiwersum. Pozwolił nam na stworzenie nowego rodzaju złoczyńcy. Jest zupełnie inny, ponieważ prowadzi walkę nie tylko z bohaterami, ale również z samym sobą.

Prezes Marvel Studios wspomina w wywiadzie o potędze Kanga, który jednak musi ją odzyskać. Potrzebna mu w tym będzie pomoc Scotta Langa, co sugerował ostatni zwiastun.

Kang jest niezwykle potężną postacią, ale w momencie poznania go jest w sytuacji, w której musi odzyskać swoją moc. Posiada urządzenie, które pozwoliłoby mu dotrzeć gdziekolwiek i kiedy tylko chce, o ile uda mu się je uruchomić. Gdyby tylko miał dostęp do genialnych naukowców z cząsteczkami Pyma.

Czy Kang Zdobywca odzyska pełnię swojej mocy dzięki Langowi przekonamy się już w przyszłym miesiącu. Ant-Man i Osa: Kwantomania debiutuje na ekranach kin 17 lutego. Można się jednak spodziewać, że w pewnym momencie Kang na pewno odzyska swoje siły. Zwłaszcza, że ma on być głównym złoczyńcą w piątej oraz szóstej części Avengers.

Przypomnijmy, że w roli Kanga Zdobywcy zobaczymy Jonathana Majorsa. Oprócz niego w filmie pojawią się Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer oraz kathryn Newton.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej