Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2012, 11:55

autor: Sarge

Jutro rozpoczną się beta testy funkcji Steam Big Picture Mode

Według informacji ujawnionych przez serwis New York Times, jutro rozpoczną się beta testy Big Picture Mode - nowej funkcji dla użytkowników usługi Steam. Pozwoli ona na łatwiejsze nawigowanie po serwisie na ekranie dużego telewizora.

Na łamach serwisu New York Times pojawiła się informacja, że 10 września wystartują publiczne beta testy funkcji Big Picture Mode, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Oznacza to, że od jutra będzie można ją osobiście sprawdzić.

Jutro rozpoczną się beta testy funkcji Steam Big Picture Mode - ilustracja #1

Tym samym potwierdziły się ostatnie obietnice firmy Valve mówiące o tym, że oficjalne beta testy wystartują na początku września. Wszystko wskazuje na to, że weźmie w nich udział każdy chętny użytkownik Steama, choć jutro zapewne dowiemy się czegoś więcej w tej sprawie. Czekamy również na potwierdzenie dzisiejszej wiadomości od firmy Valve, ale serwis New York Times wydaje się być wiarygodnym źródłem.

Big Picture Mode to nowa funkcja, kompletnie modyfikująca interfejs serwisu dystrybucji cyfrowej Steam. Ma ona pozwolić na łatwiejszą nawigację pomiędzy biblioteką gier, sklepem i funkcjami społecznościowymi także na ekranie domowego telewizora. Firma Valve zdaje sobie sprawę, że są osoby, które podłączają swój komputer do dużego odbiornika, a Big Picture Mode umożliwi w takim przypadku większy komfort korzystania ze Steama.