Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2019, 17:15

autor: Bebop

Jotun: Valhalla Edition od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś w Epic Games Store za darmo udostępniona zostanie gra Jotun, która powinna przypaść do gustu fanom mitologii nordyckiej. Użytkownicy sklepu będą mieli siedem dni na dodanie jej do swojej biblioteki. Promocja zakończy się 12 grudnia.

[Aktualizacja] Możecie już dodać produkcję do swojej biblioteki. Z kolei od 12 grudnia użytkownikom Epic Games Store udostępniona zostanie gra The Escapists. Tytuł pozwala wcielić się w więźnia, którego marzeniem jest spektakularna ucieczka z mamra.

Jotun: Valhalla Edition to dwuwymiarowa gra o pięknej oprawie graficznej. - Jotun: Valhalla Edition od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-12-05
Jotun: Valhalla Edition to dwuwymiarowa gra o pięknej oprawie graficznej.

Dziś zmianie ulegnie cotygodniowa promocja na darmowe gry w Epic Games Store. O godzinie 17:00 w cyfrowym sklepie udostępniona zostanie zręcznościowa produkcja Jotun. Wystarczy, że dodacie ją do swojej biblioteki do 12 grudnia, a pozostanie w niej na stałe. Warto także pamiętać o ofercie z zeszłego tygodnia. W jej ramach do jutra możecie pobrać grę Rayman Legends.

Jotun to przygodowa gra akcji czerpiąca garściami z mitologii nordyckiej. Główną bohaterką jest wojowniczka Thora, która po niechlubnej śmierci musi udowodnić swoją wartość przed bogami. W tym celu udaje się do świata Jotunheim, w którym zmierzy się z zamieszkującymi go olbrzymami. Będzie to zdecydowanie nierówna walka, jednak bohaterka nie przez przypadek nosi imię po potężnym bogu burzy oraz piorunów i potrafi wyjść cało z każdej opresji. Gra Jotun oferuje przepiękną, ręcznie rysowaną grafikę, muzykę stworzoną przez Maxime’a Lacoste-Lebuisa oraz klimat potęgowany narracją prowadzoną w języku islandzkim.

Jest to zręcznościowy tytuł, w którym rozgrywka bazuje na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek oraz walce. Ostatni z wymienionych elementów charakteryzuje się prostym systemem sterowania, który w głównej mierze opiera się na słabym i silnym ataku oraz uniku. Na zgładzenie czeka w sumie pięć istot inspirowanych mitologią nordycką. Gra dostępna jest w wersji Valhalla Edition. Znajdziemy w niej dodatkowy tryb, który pozwala zmierzyć się z potężniejszymi odmianami wrogów.

Przeciwnicy zdecydowanie górują rozmiarem nad Thorą. - Jotun: Valhalla Edition od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-12-05
Przeciwnicy zdecydowanie górują rozmiarem nad Thorą.

Gra Jotun została stworzona przez niezależne studio Thunder Lotus Games, a następnie wydana na PC w roku 2015. Było to możliwe m.in. dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter, podczas której deweloperzy zebrali przeszło 64 tysiące dolarów. Obecnie produkcja jest dostępna także na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Część z Was zapewne już posiada ten tytuł. W roku 2017 można go było bezpłatnie dopisać do swojej biblioteki na platformach GOG.com oraz Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa