Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 9 sierpnia 2019, 13:44

autor: Aquma

Jest zwiastun Polityki Patryka Vegi

Na YouTubie udostępniono już zwiastun najnowszego filmu polskiego reżysera Patryka Vegi, zatytułowanego Polityka. Czego można się spodziewać po tym obrazie?

Jest zwiastun Polityki Patryka Vegi - ilustracja #1
Polityka Patryka Vegi.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Polityka - nowej produkcji polskiego reżysera Patryka Vegi, której tematem jest barwna rodzima scena polityczna. Trailer nie odbiega od oczekiwań - jest kontrowersyjnie, obrazoburczo, ale też dość... przewidywalnie i trochę nudno. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

W produkcji zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego (wcieli się w prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego), Iwonę Bielską (posłanka Krystyna Pawłowicz), Marcina Bosaka (premier Mateusz Morawiecki), Zbigniewa Zamachowskiego (Tadeusz Rydzyk), Janusza Chabiora (były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz), Antoniego Królikowskiego (Bartłomiej Misiewicz) oraz Ewę Kasprzyk (była premier Beata Szydło).

Przypominamy, że Polityka Patryka Vegi trafi na ekrany polskich kin 4 września. Mamy też oficjalny plakat.

Jest zwiastun Polityki Patryka Vegi - ilustracja #2
Polityka - plakat.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.