Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2011, 19:50

autor: Jaxa

Jedi Sentinel (Obrońca Jedi)

Jasna Strona Mocy prowadzi Obrońców Jedi do walki w służbie uciśnionym mieszkańcom Republiki. Wybierz tę klasę i przyłącz się do krucjaty przeciw krwiożerczym Sithom. I pamiętaj, to twoje miecze mogą zmienić oblicze Galaktyki.

Jedi Sentinel (Obrońca Jedi) - ilustracja #1
Jedi Sentinel (Obrońca Jedi)
  • Rola: Tank, DPS
  • Broń: 2 miecze świetlne
  • Pancerz: średni
  • Zasób: Skupienie

Obrońcy Zakonu Jedi są rekrutowani spośród tych z rycerzy, którzy za swój życiowy cel obierają zrozumienie Mocy poprzez sztukę szermierczą i doskonalenie fizyczne. Spędzają całe lata na medytacjach, szkoleniu w walce mieczem świetlnym i nauce panowania nad postkognicją oraz bojowym aspektem Jasnej Strony. Dzięki temu stają się ekspertami we władaniu dwoma mieczami świetlnymi, a ich ataki są praktycznie nie do zatrzymania i nie do uniknięcia. Dodatkowo aspekt Mocy, który zgłębiają, pozwala im nie tylko zauważać błędy i dziury w obronie przeciwnika, ale również przewidywać jego ruchy w najbliższej przyszłości. Na polu bitwy stoją w pierwszym szeregu, prowadząc żołnierzy do szturmu przeciw Imperium.

Jedi Sentinel (Obrońca Jedi) - ilustracja #2

Obrońcy Jedi w grze

Obrońcy są typowymi DPS-ami specjalizującymi się w walce wręcz przy użyciu dwóch broni. Preferują średnie pancerze, chociaż mogą korzystać też z lekkich i mają możliwość redukcji generowanego przez siebie threatu (zagrożenia).

Drzewa umiejętności

Watchman (Strażnik)

Drzewo DPS. Oparcie postaci na tym drzewie daje nam do dyspozycji DPS-a dobrze odnajdującego się w zwarciu. Preferuje się w nim formę Juyo. Zwiększa możliwość zadawania obrażeń punktowych oraz czyni Strażnika tym bardziej niebezpiecznym, im dłużej trwa walka.

Combat (Walka)

Drzewo DPS. Skupia się wokół umiejętności związanych z techniką Ataru. Pozwala postaci na nim opartej szybko rozprawiać się z przeciwnikami. Drzewo zapewnia też bonusy do walki przy użyciu dwóch mieczy świetlnych.

Focus (Skupienie)

Drzewo DPS. Wspólne drzewo dla Strażników i Obrońców. Skupia się na formie Shi-Cho i ogólnym kontrolowaniu Jasnej Strony Mocy, a także spowalnianiu przeciwników i przyspieszaniu siebie celem zmniejszenia odległości do wrogów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic