Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2011, 20:15

autor: Ender

Jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Rozpoczął się jedenasty dzień największej tegorocznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Właśnie rozpoczął się jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która zakończy się 1 stycznia. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #1

Dzisiaj gracze ponownie mogą wybierać z ponad dwudziestu różnych tytułów. O kilkadziesiąt procent przeceniono gry i dodatki z serii Quake, Left 4 Dead, Mafia, Men of War oraz Total War. Co więcej, fani niezależnych i mniejszych produkcji mogą również być zadowoleni, ponieważ mogą wybierać spośród tytułów takich jak Xotic, Wasteland Angel, The Binding of Isaac czy Toki Tori.

Jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #2

Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 29 grudnia:

Gry z serii Left 4 Dead:

Gry z serii Mafia:

  • Mafia – 2,49 euro (ok. 11zł)
  • Mafia 2 – 9,99 euro (ok. 45zł)

Gry i dodatki z serii Men of War:

Gry i dodatki z serii Total War, między innymi:

Gry studia Two Tribes:

  • EDGE – 2,37 euro (ok. 10,60zł)
  • Rush – 1,52 euro (ok. 6,80zł)
  • Toki Tori – 1,52 euro (ok. 6,80zł)

Gry i dodatki z serii Quake:

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych.

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent, jak w przypadku niektórych tytułów Epic Games. Jak zawsze, jeżeli zdecydujemy się na zakup wszystkich gier z danego katalogu, możemy liczyć na dodatkowe upusty.