Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 12:44

Iron Harvest – nowy gameplay, a w nim Polania kontra Saksonia

W sieci pojawił się nowy gameplay z obiecującego RTS-a Iron Harvest. Zawiera on zapis pełnej bitwy między siłami Republiki Polanii a armią Imperium Saksonii.

IRON HARVEST W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: KING Art Games
  2. Wydawca: Deep Silver
  3. Gatunek: RTS
  4. Platforma: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 1 września 2020 roku.

Iron Harvest zapowiada się na jeden z najciekawszych RTS-ów przyszłego roku. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinien nowy gameplay opublikowany właśnie przez kanał 2Sk3tChy.

Materiał oferuje kilkunastominutowy zapis rozgrywki, ukazujący krótki mecz między Republiką Polanii oraz Imperium Saksonii. Filmik zarejestrowano na bazie wersji alfa, więc pewne rzeczy ulegną jeszcze zmianie, ale mimo to gameplay daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełne wydanie gry.

Na Iron Harvest poczekamy do września przyszłego roku. - Iron Harvest – nowy gameplay, a w nim Polania kontra Saksonia - wiadomość - 2019-08-31
Na Iron Harvest poczekamy do września przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Iron Harvest zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Podczas zakończonych niedawno targów gamescom autorzy ujawnili datę premiery, którą ustalono na 1 września przyszłego roku. Gra ukaże się równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Trochę zagmatwana jest sprawa lokalizacji. Na oficjalnej stronie znajduje się informacja, że projekt otrzyma polskie napisy, ale profil na Steamie twierdzi, że tak się nie stanie. Na razie nie wiemy, które z tych źródeł ma rację.

W kwietniu tego roku wydawcą projektu została firma Deep Silver. Wzbudziło to niepokój części graczy, gdyż wydana przez tę samą korporację gra Metro Exodus została jednym z exclusive’ów serwisu Epic Games Store. Twórcy uspokoili jednak fanów, zapewniając, że projekt ukaże się w dniu premiery zarówno na Steamie, jak i na GOG.com.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Iron Harvest to świat spisków i... mechów – co wiemy o grze?