Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2017, 10:33

autor: Góral

Iron Harvest - gameplay z dema technologicznego

Deweloper gry Iron Harvest pochwalił się nowym materiałem wideo, na którym możecie obejrzeć rozgrywkę z dema technologicznego, prezentującego m.in. system destrukcji otoczenia.

Iron Harvest w skrócie:
  • gra strategiczna na konsole PS4 i XOne oraz PC-ty;
  • tworzona przez studio KING Art Games przy współpracy Jakuba Różalskiego;
  • ukaże się w 2018 roku, ale dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Studio KING Art Games wypuściło nowy materiał wideo z Iron Harvestzapowiedzianej w listopadzie 2016 roku gry strategicznej na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste. Na opublikowanym nagraniu pokazano demo koncentrujące się na technologii, dzięki czemu możecie zobaczyć trochę rozgrywki oraz system destrukcji budynków, pozwalający niszczyć dowolne konstrukcje, w tym osłony za którymi chowają się żołnierze wroga. Przy okazji zdradzono też, że w tym roku deweloperzy dodali do produkcji takie elementy jak system oddziałów, interfejs użytkownika, uzbrojenie oraz dopracowali sterowanie. Następny w kolejce jest multiplayer 1 na 1, który najpewniej zostanie ukończony wiosną 2018 roku.

Wygląda na to, że prace idą w zadowalającym tempie. Premiera produkcji planowana jest na przyszły rok. Jeżeli twórcy nie napotkają na jakieś poważne problemy, to chyba uda im się dotrzymać terminu i najpewniej w drugiej połowie roku projekt zadebiutuje na rynku.

W Iron Harvest trafimy do alternatywnej wersji przeszłości, w której po zakończeniu I wojny światowej panowanie nad Europą przejęły trzy wielkie mocarstwa – Saxony Empire, Polania Republic oraz Rusviet – które teraz walczą o dalsze wpływy. Tytuł powstaje w oparciu o uniwersum 1920+ wykreowane przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego. Oczywiście pracuje on także nad samą grą.

Iron Harvest - rozgrywka z dema technologicznego - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Iron Harvest

Iron Harvest