Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2019, 10:55

Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa

Polscy internauci chcą nieco zakpić z osób, które zamierzają obejrzeć Wiedźmina od Netfliksa w sposób nie do końca legalny. Planują oni wrzucić na najpopularniejsze serwisy z torrentami odcinki polskiego serialu o przygodach Geralta i oznaczać je jako amerykańską produkcję.

Istnieją plany zalania serwisów z torrentami polskim serialem Wiedźmin po premierze adaptacji Netfliksa. - Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa - wiadomość - 2019-07-08
Istnieją plany zalania serwisów z torrentami polskim serialem Wiedźmin po premierze adaptacji Netfliksa.

Stworzony przez platformę Netflix serial Wiedźmin bez wątpienia jest jednym z najbardziej oczekiwanych tegorocznych tytułów przez wielu widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Niestety, nie wszyscy zamierzają obejrzeć go w sposób legalny. Podobnie jak miało to miejsce chociażby w przypadku Gry o tron, nie zabraknie osób, które zdecydują się na ściągnięcie kolejnych odcinków pierwszego sezonu amerykańskiej ekranizacji przygód Geralta z torrentów. Mogą się oni jednak natknąć na małą „niespodziankę.” Polscy internauci stworzyli bowiem inicjatywę, by masowo wrzucać na popularne serwisy z pirackimi treściami odcinki polskiego serialu z 2002 roku i podpisywać je jako amerykańską produkcję.

Akcja popularna jest przede wszystkim w serwisie Wykop
Akcja popularna jest przede wszystkim w serwisie Wykop

Pomysł, by w ten sposób zakpić sobie z piratów, krąży po sieci już od jakiegoś czasu. Przypomnienia o akcji są wrzucane przede wszystkim na popularny serwis Wykop. Jeśli okaże się ona sukcesem, to kto wie, niewykluczone, że znajdą się osoby zza granicy, które zainteresują się naszą rodzimą produkcją w reżyserii Marka Brodzkiego. Co prawda nie stoi ona na najwyższym poziomie, ale ma pewne elementy, takie jak na przykład całkiem przyzwoita rola Michała Żebrowskiego, który wcielił się w tytułową postać, mogące się podobać. Tak czy inaczej, żeby uniknąć nieprzyjemności lepiej sięgnąć po netfliksowego Wiedźmina z legalnego źródła.

Od premiery netfliksowego Wiedźmina dzieli nas pół roku. - Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa - wiadomość - 2019-07-08
Od premiery netfliksowego Wiedźmina dzieli nas pół roku.

Nowa ekranizacja Wiedźmina, nad którą pieczę trzyma Lauren S. Hissrich (Daredevill, The Defenders), zadebiutuje na platformie Netflix w grudniu bieżącego roku (najprawdopodobniej 20 dnia tego miesiąca). W głównych rolach ujrzymy między innymi Henry'ego Cavilla, Anyę Cholatrę oraz Freyę Allan. Oficjalne zdjęcia całej trójki, prezentujące to, jak będą wyglądały ich postacie w serialu, obiegły ostatnio Internet. Pierwszy zwiastun nadchodzącej superprodukcji Netfliksa pojawi się najprawdopodobniej 19 lipca podczas konwentu San Diego Comic Con 2019.

  1. Karta serialu Wiedźmin na platformie Netflix