filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lipca 2019, 10:55

Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa

Polscy internauci chcą nieco zakpić z osób, które zamierzają obejrzeć Wiedźmina od Netfliksa w sposób nie do końca legalny. Planują oni wrzucić na najpopularniejsze serwisy z torrentami odcinki polskiego serialu o przygodach Geralta i oznaczać je jako amerykańską produkcję.

Istnieją plany zalania serwisów z torrentami polskim serialem Wiedźmin po premierze adaptacji Netfliksa. - Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa - wiadomość - 2019-07-08
Istnieją plany zalania serwisów z torrentami polskim serialem Wiedźmin po premierze adaptacji Netfliksa.

Stworzony przez platformę Netflix serial Wiedźmin bez wątpienia jest jednym z najbardziej oczekiwanych tegorocznych tytułów przez wielu widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Niestety, nie wszyscy zamierzają obejrzeć go w sposób legalny. Podobnie jak miało to miejsce chociażby w przypadku Gry o tron, nie zabraknie osób, które zdecydują się na ściągnięcie kolejnych odcinków pierwszego sezonu amerykańskiej ekranizacji przygód Geralta z torrentów. Mogą się oni jednak natknąć na małą „niespodziankę.” Polscy internauci stworzyli bowiem inicjatywę, by masowo wrzucać na popularne serwisy z pirackimi treściami odcinki polskiego serialu z 2002 roku i podpisywać je jako amerykańską produkcję.

Akcja popularna jest przede wszystkim w serwisie Wykop
Akcja popularna jest przede wszystkim w serwisie Wykop

Pomysł, by w ten sposób zakpić sobie z piratów, krąży po sieci już od jakiegoś czasu. Przypomnienia o akcji są wrzucane przede wszystkim na popularny serwis Wykop. Jeśli okaże się ona sukcesem, to kto wie, niewykluczone, że znajdą się osoby zza granicy, które zainteresują się naszą rodzimą produkcją w reżyserii Marka Brodzkiego. Co prawda nie stoi ona na najwyższym poziomie, ale ma pewne elementy, takie jak na przykład całkiem przyzwoita rola Michała Żebrowskiego, który wcielił się w tytułową postać, mogące się podobać. Tak czy inaczej, żeby uniknąć nieprzyjemności lepiej sięgnąć po netfliksowego Wiedźmina z legalnego źródła.

Od premiery netfliksowego Wiedźmina dzieli nas pół roku. - Internauci chcą zalać torrenty polskim Wiedźminem po premierze adaptacji Netfliksa - wiadomość - 2019-07-08
Od premiery netfliksowego Wiedźmina dzieli nas pół roku.

Nowa ekranizacja Wiedźmina, nad którą pieczę trzyma Lauren S. Hissrich (Daredevill, The Defenders), zadebiutuje na platformie Netflix w grudniu bieżącego roku (najprawdopodobniej 20 dnia tego miesiąca). W głównych rolach ujrzymy między innymi Henry'ego Cavilla, Anyę Cholatrę oraz Freyę Allan. Oficjalne zdjęcia całej trójki, prezentujące to, jak będą wyglądały ich postacie w serialu, obiegły ostatnio Internet. Pierwszy zwiastun nadchodzącej superprodukcji Netfliksa pojawi się najprawdopodobniej 19 lipca podczas konwentu San Diego Comic Con 2019.

  1. Karta serialu Wiedźmin na platformie Netflix

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej