Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2018, 11:52

autor: Adrian Werner

Insurgency: Sandstorm bez kampanii fabularnej

Studio New World Interactive poinformowało, że porzuciło tryb kampanii w strzelance Insurgency: Sandstorm. Autorzy skoncentrują się wyłącznie na rozgrywkach PvP i kooperacyjnych.

Autorzy postanowili pełnię uwagi poświęcić rozgrywkom multiplayer. - Insurgency: Sandstorm bez kampanii fabularnej - wiadomość - 2018-01-04
Autorzy postanowili pełnię uwagi poświęcić rozgrywkom multiplayer.
INSURGENCY: SANDSTORM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: New World Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2018 r.

Mamy złe wieści dla fanów taktycznych strzelanek, którzy ostrzyli sobie zęby na kampanię fabularną w grze Insurgency: Sandstorm. Twórcy, czyli ludzie ze studia New World Interactive, właśnie ogłosili, że zrezygnowali z tego trybu. Powodem jest konieczność skoncentrowania się na rozgrywkach wieloosobowych i chęć dostarczenia graczom dopracowanej produkcji jeszcze w tym roku.

Autorzy nie wykluczyli, że w przyszłości powrócą do kampanii, ale nie mogą na razie obiecać, że tak się stanie. Przypomnijmy, że ten tryb miał pozwolić zarówno na samotną zabawę, jak i rozgrywki kooperacyjne. Insurgency: Sandstorm wciąż posiadać ma opcję co-op, ale nie będzie ona miała żadnej fabuły i skoncentruje się wyłącznie na samodzielnych wyzwaniach pozbawionych scenariusza.

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery gry. - Insurgency: Sandstorm bez kampanii fabularnej - wiadomość - 2018-01-04
Na razie nie znamy dokładnej daty premiery gry.

Insurgency: Sandstorm zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Autorzy ogłosili, że wkrótce ruszą zamknięte testy wersji alfa na PC, więc zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę i dokonać tam rejestracji.

Przy okazji studio New World Interactive podzieliło się także garścią nowych informacji. Rywalizacja z innymi graczami odbywać się ma w ramach trzech trybów Push, Firefight oraz Capture the Base. Pierwsze dwa przypominać będą nazwane tak samo warianty z pierwszego Insurgency i skoncentrują się wyłącznie ma walkach pomiędzy żołnierzami piechoty na ciasnych mapach. Z kolei Capture the Base zaoferuje duże pola bitewne i pozwoli korzystać z pojazdów oraz maszyn latających.

Insurgency: Sandstorm posiadać ma również trzy trybu kooperacyjne. Do znanych z poprzedniej części wariantów Checkpoint oraz Outpost dojdzie jeden dodatkowy nazwany Operation, ale na razie autorzy nie są gotowi zdradzić żadnych konkretów na jego tematy.

Na koniec warto wspomnieć, że studio New World Interactive ogłosiło także, że jego szeregi opuścił dyrektor kreatywny i współzałożyciel firmy Andrew Spearin. Nie wiemy, czy jego odejście z zespołu ma coś wspólnego z porzuceniem kampanii fabularnej w Insurgency: Sandstorm.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach