Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2017, 14:23

Injustice 2 ponownie sprał na kwaśne jabłko konkurencję. Top 10 UK (17-21 maja)

Injustice 2 po raz drugi z kolei okazało się najchętniej kupowaną grą na rynku brytyjskim. Na miejsce drugie, spoza pierwszej dziesiątki, nieoczekiwanie wparowało Overwatch.

Drugi tydzień z kolei Injustice 2 króluje w pierwszej dziesiątce przebojów Wielkiej Brytanii. Co ciekawe i nieczęste w obecnych czasach, na liście są aż dwie bijatyki, bo oprócz najnowszego dzieła NetherRealm Studios, na miejscu dziesiątym mamy jeszcze Ultra Street Fightera II, który zadebiutował w wersji na konsolę Nintendo Switch. W ten oto sposób, na nową platformę Japończyków w naszym notowaniu znalazły się aż trzy gry, bo wciąż dobrze radzą sobie Mario Kart 8 Deluxe i The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Z poniższego notowania wypadł za to Farpoint przeznaczony na wirtualne gogle PlayStation. Pewnie czuje się także znakomity Prey, który tym razem uświetnia swoją obecnością środek stawki.

1.

Injustice 2

2.

Overwatch

3.

Grand Theft Auto V

4.

FIFA 17

5.

Prey

6.

Mario Kart 8 Deluxe

7.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

8.

Dishonored 2

9.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

10.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Injustice 2

Injustice 2