Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2017, 16:05

autor: Entelarmer

Shenmue III nie pojawi się na E3

Studio Ys Net opublikowało kolejny raport z produkcji Shenmue III. Poinformowano w nim, że trzecia część serii stworzonej przez Yu Suzukiego nie pojawi się na targach E3 2017.

Minęły prawie dwa lata od zapowiedzi Shenmue III – długo oczekiwanej trzeciej odsłony serii stworzonej przez Yu Suzukiego. Jak dotąd zespół studia Ys Net nie ujawnił zbyt wiele na temat produkcji, a ostatni raport raczej nie uraduje fanów cyklu. W ogłoszeniu na Kickstarterze twórcy poinformowali, że w czerwcu będą kontynuowali intensywne prace nad grą, wskutek czego nie pojawią się na żadnych imprezach branżowych w nadchodzącym miesiącu. Innymi słowy, nie zobaczymy Shenmue III na tegorocznych targach E3, które rozpoczną się 13 czerwca. Nie wspomniano nic na temat daty premiery (według wcześniejszych zapowiedzi zaplanowanej na ten rok) ani też na temat samej gry. Na pocieszenie deweloperzy zaprezentowali model zupełnie nowego bohatera, który pojawi się w nadchodzącej grze, jak również obiecali opublikowanie kolejnego raportu z produkcji w przyszłym miesiącu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Shenmue III

Shenmue III