Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2015, 17:30

autor: Ender

Informacje o nadchodzącej jesiennej i zimowej wyprzedaży na Steamie

Do sieci wyciekły informacje dotyczące nadchodzącej jesiennej oraz zimowej wyprzedaży w serwisie Steam. Pierwsza z nich rozpocznie się w przyszłym tygodniu i potrwa niecały tydzień. Druga zacznie się pod koniec grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Dowiedzieliśmy się również, że Valve zdecydowało się zmienić nieco ich formułę.

Ostatnia wyprzedaż na Steamie zakończyła się na początku listopada - Informacje o nadchodzącej jesiennej i zimowej wyprzedaży na Steamie - wiadomość - 2015-11-20
Ostatnia wyprzedaż na Steamie zakończyła się na początku listopada

Użytkownicy serwisu Reddit wyśledzili informacje dotyczące nadchodzących dużych promocji w serwisie Steam. Miały one pojawić się na oficjalnym forum deweloperów Steamwroks. Wynika z nich, że jesienna steamowa wyprzedaż rozpocznie się w środę 25 listopada o godzinie 20 czasu polskiego i zakończy 1 grudnia. Jej zimowo-noworoczny odpowiednik wystartuje natomiast we wtorek 22 grudnia (także o godzinie 20 naszego czasu) i będzie trwał aż do 4 stycznia. Chociaż w poście nie pojawiły się żadne szczegóły dotyczące planowanych dodatkowych atrakcji, takich jak gry społecznościowe, Valve potwierdziło, że zmienia tradycyjną formułę promocji. Tym razem zabraknie bowiem specjalnych dziennych oraz błyskawicznych ofert, które zachęcały użytkowników do regularnego sprawdzania sklepu. Co prawda nadal co 24 godziny na głównej stronie przedstawione będą wybrane oferty, ale rabat na konkretne produkcje nie będzie się zmieniał i pozostanie taki sam przez cały czas. Za tydzień powinniśmy przekonać się czy decyzja ta wpłynie na wysokość oferowanych upustów oraz atrakcyjność oferty. Załoga Steama wierzy jednak, że zmiany ułatwią graczom życie i zagwarantują to, że będą oni mieli w każdej chwili dostęp do najkorzystniejszych cen.

  1. Oficjalna strona Steam