Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2013, 08:03

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad w pierwszym zwiastunie – ruszyła przedsprzedaż gry

Na oficjalnej stronie internetowej IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad wystartowała przedsprzedaż gry. Na zachętę nie tylko podzielono się szczegółami dotyczącymi dwóch wydań tytułu, ale także opublikowano pierwszy filmowy zwiastun nadchodzącej odsłony popularnego lotniczego symulatora.

IL-2 Sturmovik powróci w nowej wersji na początku 2014 roku - IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad w pierwszym zwiastunie – ruszyła przedsprzedaż gry - wiadomość - 2013-07-28
IL-2 Sturmovik powróci w nowej wersji na początku 2014 roku

Ruszyła przedsprzedaż symulacyjnej gry lotniczej IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie internetowej – tytuł jest dostępny w dwóch wydaniach: zwykłym (ok. 160 zł) i premium (ok. 290 zł). Każde z nich gwarantuje przedpremierowy dostęp do produkcji, a także kilka bonusów. Nabywcy standardowej edycji otrzymają wczesną wersję gry zimą, natomiast specjalnej – jesienią tego roku.

W ramach dodatków przewidziano etykiety oraz odznaki (srebrną oraz złotą) dla wyróżnienia graczy, którzy zdecydują się zainwestować w nowego IL-a 2 przed premierą. Będą one odpowiednio widoczne obok pseudonimu w trybie wieloosobowym gry i na forum społeczności. Twórcy przygotowali również zestawy samolotów. Początkowo gracze polatają LaGG-3 (seria 29), Bf-109 F-4, IL-2 AM-38 (model z 1942 roku), Ju-87 D-3, Pe-2 (serie 87 i 110) oraz He-111 H-6, ale w trakcie rozgrywki zwiększymy ich liczbę o kolejne dwa: Yak-1 oraz Bf-109 G2. Kupujący edycję premium otrzymają parę specjalnych samolotów: La-5 oraz FW-190 A-3, której nie odblokujemy w grze. Zostanie ona udostępniona odpłatnie po premierze Battle of Stalingrad. Po więcej szczegółów odsyłamy Was pod ten adres.

Czy studio 777 oraz firma 1C Company zaserwują graczom godnego następcę serii? - IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad w pierwszym zwiastunie – ruszyła przedsprzedaż gry - wiadomość - 2013-07-28
Czy studio 777 oraz firma 1C Company zaserwują graczom godnego następcę serii?

Nadchodzący IL-2 Sturmovik jest następną odsłoną legendarnej serii symulatorów z akcją osadzoną w realiach II wojny światowej. Jej pierwsza część powstała w 2001 roku za sprawą zespołu Olega Maddoxa i regularnie otrzymujemy kolejne wydania cyklu. Tym razem za produkcję odpowiada studio 777, twórcy Rise of Flight, które pracuje pod szyldem firmy 1C Company. Ponownie zasiądziemy za sterami samolotów w okresie największej wojny w historii ludzkości, biorąc udział w takich operacjach, jak „Zimowa Burza (1942 rok) czy „Operacja Uran” (również 1942 rok). Gra, zgodnie z tradycją serii, zaoferuje zarówno tryb pojedynczy, jak i wieloosobowy – więcej informacji na temat rozgrywki i fabuły znajdziecie w poprzednim newsie o grze.

Pełna wersja IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2014 roku na pecetach. Więcej o grze zapewne dowiemy się w zbliżających miesiącach, tym bardziej, że już jesienią dostęp do gry otrzymają nabywcy edycji premium.