Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 20:43

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Horizon: Zero Dawn - prezentacja świata gry na nowym zwiastunie

Horizon: Zero Dawn, nowa produkcja studia Guerrilla Games, doczekała się krótkiego zwiastuna na imprezie PlayStation Experience 2016. Pokazano na nim świat i istoty go zamieszkujące.

Horizon Zero Dawn to jedna z ciekawszych gier zmierzających na PlayStation 4. Premiera produkcji odbędzie się jednak dopiero w marcu 2017 roku. Na szczęście deweloperzy ze studia Guerrilla Games co jakiś czas raczą wygłodniałych fanów nowymi fragmentami rozgrywki, umilającymi czas oczekiwania. Niestety podczas imprezy PlayStation Experience 2016 nie doczekaliśmy się żadnego dłuższego nagrania, a jedynie trwający nieco ponad minutę zwiastun. Znajdziecie na nim parę urywków gameplayu i lektora opowiadającego o niebezpiecznym, skrywającym głęboko ukryte tajemnice świecie.

Horizon: Zero Dawn będzie przygodową grą akcji z elementami survivalu. Podczas zabawy pokierujemy młodą kobietą o imieniu Aloy, która stara się przetrwać i odkryć tajemnice świata. Ziemia w nowej produkcji studia Guerrilla Games będzie się znacznie różnić od tego, z czym mamy do czynienia obecnie. Tytuł przeniesie nas bowiem do przyszłości, w której ludzkość upadła, a władzę nad światem przejęła natura oraz podobne do zwierząt maszyny.

Horizon: Zero Dawn - prezentacja świata gry na nowym zwiastunie - ilustracja #2