Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2022, 18:24

Horizon Forbidden West na obszernych gameplayach; zobacz eksplorację i walkę

IGN opublikował obszerne gameplaye z Horizon Forbidden West. Widać na nich między innymi, jak prezentuje się świat przedstawiony w produkcji.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Horizon Forbidden West. W związku z tym machina marketingowa tytułu powoli się rozpędza. Dziś IGN opublikował obszerne gameplaye z niego. Możemy zobaczyć na nich, jak prezentuje się świat gry.

Pierwszy materiał zawiera zapisy rozgrywki, na których widzimy głównie eksplorację otoczenia oraz mechanikę walki. Oprócz tego mamy tam również przedstawienie postaci, które napotkamy w czasie naszych przygód.

Interesuje Cię Horizon Forbidden West? Oto tekst, który może Cię zaciekawić:

  1. Horizon Forbidden West zapowiada się znakomicie!

Na drugim filmie oglądamy również, jak świat przedstawiony w Zero Dawn wyewoluował w Forbidden West. Ukazano na nim głównie porównania lokacji z obu części cyklu. Dodatkowo, z racji tego, że wszystkie gameplaye nagrano na PS5, można dostrzec również skok graficzny między grami.

Horizon Forbidden West zadebiutuje 18 lutego tego roku na PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł otrzyma polską wersję językową (napisy i dialogi).

  1. PlayStation – oficjalna strona