Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2016, 11:46

autor: Adrian Werner

Homefront: The Revolution - obejrzyj 12-minutowy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Homefront: The Revolution. Zawiera on dwunastominutowy zapis rozgrywki z prawie ukończonej wersji gry.

Do premiery Homefront: The Revolution pozostało już tylko trochę ponad miesiąc. Nic więc dziwnego, że ostatnio coraz częściej otrzymujemy świeże materiały z tej produkcji. Najnowszym jest trwający ponad dwanaście minut zapis rozgrywki, opublikowany przez serwis IGN. Filmik zarejestrowano na bazie prawie ukończonej wersji gry, więc pozwala on wyrobić sobie zdanie na temat tego, jak prezentować się będzie ten tytuł, gdy wreszcie trafi do sprzedaży.

Przypomnijmy, że gra stanowi kontynuację strzelanki Homefront z 2011 roku. Ponownie przeniesiemy się do alternatywnej wersji Stanów Zjednocznych, których terytoria są okupowane przez wojska koreańskie. W porównaniu z pierwowzorem wiele elementów uległo jednak zmianie, a na stanowisku dewelopera nieistniejące już studio Kaos zostało zastąpione przez zespół Dambuster (dawne Crytek UK).

Homefront: The Revolution - obejrzyj 12-minutowy zapis rozgrywki - ilustracja #1

Największe zmiany zaszły w mechanizmach rozgrywki. Pierwowzór był typową liniową strzelanką, z kampanią wypełnioną mocno oskryptowanymi sekwencjami. Natomiast Homefront: The Revolution zaoferuje otwarty świat i sandboksowe misje, które będziemy mogli zrealizować na wiele różnych sposobów.

Pierwszy Homefront był krytykowany za wyjątkowo krótką kampanię, którą dało się ukończyć w trzy godziny. Kontynuacja ma być znacznie bardziej o obszerna i według autorów jej przejście zajmie około 30 godzin. Dostępny będzie także tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech osób, który po premierze ma być przez rok rozbudowywany o nowe misje, przedmioty i wyzwania.

Homefront: The Revolution zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W Stanach Zjednoczonych gra trafi do sprzedaży 17 maja tego roku, a w Polsce ukaże się trzy dni później, czyli 20 maja. Dystrybutorem w naszym kraju będzie firma Techland. Produkcja otrzyma lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Graliśmy w Homefronta: The Revolution – dziń dybry, tu ruch oporu! (zapowiedź)
  2. Homefront: The Revolution – oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach