Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2023, 19:36

Wiemy, kiedy pojawią się recenzje Hogwarts Legacy [Aktualizacja #2]

Dowiedzieliśmy się, kiedy spłyną recenzje Hogwarts Legacy. Opinie krytyków poznamy kilka dni przed właściwą premierą. Aktualizacja: znamy też rozmiar gry i datę startu preloadu na PS5.

Źródło fot. Avalanche Software
i

Aktualizacja #2 (1 lutego)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, PlayStation Game Size podało daty preloadu oraz rozmiar plików do pobrania dla PlayStation 5. Wynika z nich, że osoby, które zakupiły wydanie Deluxe Edition, będą mogły pobrać grę od 5 lutego, posiadacze podstawowej wersji natomiast od 8 lutego. Tytuł na PS5 ważyć ma 79,5 GB.

Aktualizacja #1 (1 lutego)

Możemy potwierdzić, informując za naszymi oficjalnymi źródłami, że recenzje Hogwarts Legacy faktycznie zaczną spływać do sieci w podanym niżej terminie, czyli 6 lutego o godzinie 13:00 naszego czasu.

Oryginalna wiadomość (31 stycznia)

Najprawdopodobniej poznaliśmy datę publikacji recenzji Hogwarts Legacy. Wygląda na to, że dziennikarze zaprezentują swoje opinie 6 lutego o godzinie 13:00 naszego czasu.

Rewelacje te pochodzą z konta PlayStation Game Size na Twitterze, które już nieraz dostarczało nam sprawdzone wieści. Tak więc chociaż nie mamy całkowitej pewności, że informacje te są prawdziwe, wydaje się to bardzo prawdopodobne, ponieważ 7 lutego dostęp do gry otrzymają osoby, które zakupiły wydanie Deluxe Edition – publikacja recenzji dzień wcześniej miałaby sens.

Dodatkowo PlayStation Game Size zapowiedziało, że w najbliższych dniach pojawią się również szczegóły dotyczące daty pre-loadu oraz rozmiarów plików do pobrania dla PlayStation – posiadacze Xboksów mogą dokonać preinstalacji już od kilku dni.

Hogwarts Legacy to gra RPG akcji z otwartym światem osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera w XIX wieku. Podczas przygody wcielamy się w wykreowanego przez siebie młodego czarodzieja (lub czarodziejkę) i trafiamy do tytułowej szkoły magii. Tam dołączamy do jednego z czterech domów – Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclawu lub Slytherinu – i rozpoczynamy naukę.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego. Tytuł wstępnie zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W późniejszym terminie produkcja zawita również na PS4, Xboksa One (4 kwietnia) oraz Nintendo Switch (25 lipca).

  1. Te postacie z Harry’ego Pottera mogą pojawić się w Hogwarts Legacy

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej