Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2016, 11:16

autor: Aleksander "YouRec" Jurek

Hitman – listopadowa aktualizacja już dostępna

Do sieci trafiła łatka do Hitmana, która pozwala na zachowywanie odblokowanych przedmiotów nawet w trybie offline. Poprawiono także stabilność, lecz przy okazji wprowadzono interesujący błąd.

Pierwszy sezon gry o jednym z najbardziej znanych wirtualnych zabójców jest gotowy, ale to nie znaczy, że deweloperzy z Io-Interactive przestali pracować nad Hitmanem. Do sieci trafiła listopadowa aktualizacja gry. Łatka jest dostępna na wszystkich platformach – na PS4 zajmuje 2,4 GB, na Xboksie One 13,6 GB, a na komputerach osobistych 2,1 GB. Zaimplementowanych zmian jest sporo, ale najważniejsza z nich dotyczy rozwiązań sieciowych. Od teraz wszystkie rzeczy takie jak: stroje, bronie czy startowe lokacje, które odblokujemy grając online, będą dostępne także w trybie offline.

Zamierzacie sięgnąć po pudełkową wersję gry Hitman? - Hitman – listopadowa aktualizacja już dostępna - wiadomość - 2016-11-29
Zamierzacie sięgnąć po pudełkową wersję gry Hitman?

Poza tym studiu udało się wyeliminować kilka innych błędów. Między innymi poprawiono stabilność, więc gra nie powinna już crashować, co niekiedy miało miejsce. Rozwinięto także stronę ze statystykami, a gra wyświetla teraz napis „Silent Assasin”, w przypadku gdy zdobyliśmy tę rangę. Wprowadzono także ułatwienie pozwalające na śledzenie postępu gracza w kolekcjonowaniu trofeów. Największe zdziwienie wywołał powstały przy okazji bug. Jeśli wyciągniemy przeciwnika przez okno lub strącimy z balkonu, będąc na zewnątrz budynku, to widzący to NPC nie zareaguje w żaden sposób, nawet jeśli stoi obok ofiary. Studio było świadome istnienia błędu, ale pozwoliło graczom nadużywać go aż do grudnia, kiedy to funkcja wyciągania ludzi przez okno zostanie wyłączona. Powróci dopiero w styczniowym patchu. Wszystkie zmiany najnowszej aktualizacji znajdziecie tutaj.

Hitman – listopadowa aktualizacja już dostępna - ilustracja #2

Hitman to szósta odsłona serii trzecioosobowych skradanek, rozwijanych przez studio Io-Interactive. Kolejna część przygód tytułowego agenta 47 – tym razem wydawana w modelu epizodycznym – oferuje tradycyjnie ogromną swobodę w wykonywaniu kolejnych zleceń, które możemy zrealizować na kilka różnych sposobów, zarówno po cichu, jak i angażując się w otwarty konflikt. Jednocześnie lokacje są jeszcze bardziej otwarte i zróżnicowane, a akcję gry osadzono w oryginalnych lokacjach na całym świecie. 31 stycznia 2017 roku pojawi się Hitman: The Complete First Season, czyli zbiorcze wydanie, zawierające wszystkie elementy pierwszego sezonu. Studio ma w planach także drugą serię, która również zostanie wydana w modelu epizodycznym.

TWOIM ZDANIEM

Podział Hitmana na epizody był dobrym pomysłem?

Tak, serialowa forma sprawdziła się.
10,7%
Wolę klasycznie kupić całość za jednym zamachem.
89,3%
Zobacz inne ankiety