Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2016, 11:17

autor: Góral

Hitman - czwarty epizod ukaże się 16 sierpnia

Studio Io-Interactive ujawniło datę premiery czwartego epizodu gry Hitman. Odcinek zatytułowany Bangkok ukaże się 16 sierpnia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Poznaliśmy termin premiery czwartego epizodu gry Hitman, zatytułowanego Bangkok. Ukaże się on 16 sierpnia na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych i zabierze Agenta 47 do tytułowej stolicy Tajlandii. Na miejscu trafimy do ośrodka wczasowego Himmapan, umieszczonego przy rzece Chao Phraya. Naszymi celami będą dwie osoby – Jordan Cross, lider zespołu muzycznego The Class, oraz Ken Morgan, adwokat rodziny Crossów – które przebywają w luksusowym hotelu, gdzie muzycy kończą pracę nad wyczekiwanym albumem. Wraz z nową misją pojawi się również dodatkowe wyposażenie, bronie oraz 65 kolejnych wyzwań, więc z pewnością będzie co robić. Ponadto deweloperzy przygotowali poniższy teledysk, na którym możemy usłyszeć cel Agenta 47.

Hitman: Episode 4 Bangkok nie jest ostatnim odcinkiem najnowszych przygód słynnego zabójcy, gdyż łącznie mamy doczekać się sześciu epizodów. W związku z tym w przyszłości pojawią się jeszcze dwa, z akcją osadzoną w USA i Japonii. Natomiast obecnie dostępne są Prolog i Paryż, Sapienza oraz Marrakesz. Produkcję można nabyć na kilka sposobów. Da się zainwestować w Zestaw Startowy, kosztujący około 63 zł (na konsolach – wersję PC wyceniono a Steamie na 12,99 euro, czyli około 56 zł), a następnie dokupywać poszczególne DLC osobno. Poza tym można kupić zestaw dodatków do pakietu startowego, albo Pełen Zestaw, dający dostęp do obecnych i przyszłych odcinków. Ponadto na początku 2017 roku doczekamy się premiery pudełkowego wydania, zawierającego wszystkie epizody.

W Hitman: Episode 4 Bangkok trafimy do luksusowego hotelu. - Hitman - czwarty epizod ukaże się 16 sierpnia - wiadomość - 2016-08-07
W Hitman: Episode 4 Bangkok trafimy do luksusowego hotelu.

Jak wypadają poszczególne epizody, przekonacie się czytając nasze recenzje. Niemniej warto wspomnieć, że najnowszy Hitman to kawał porządnej produkcji, która jest po prostu wydawana w nieco dziwny, jak na wysokobudżetowe produkcje, sposób.

Nowy Hitman wprowadził do serii kilka ciekawych zmian. Oprócz zmienionego modelu biznesowego, gra doczekała się też nowinek w gameplayu. Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście duże, otwarte lokacje udostępniane w kolejnych epizodach. Dają nam one mnóstwo swobody w wykonywaniu zadań oraz podsuwają pod nos szereg pobocznych wyzwań. Dzięki temu można je przechodzić na wiele sposobów, w oczekiwaniu na kolejne odcinki. Poza tym z poszczególnymi zadaniami wiążą się minifabuły, które ostatecznie połączą się w jedną całość. Ciekawym elementem są także zlecenia „Nieuchwytny cel”, w których znamy tylko wygląd osoby i jedną szansę na jej zlikwidowanie w ciągu 48 godzin.

Hitman - czwarty epizod ukaże się 16 sierpnia - ilustracja #2