Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2016, 12:07

autor: Góral

Rozpoczął się siódmy sezon w Diablo III

Studio Blizzard Entertainment rozpoczęło we wszystkich regionach siódmy sezon w grze Diablo III. By dołączyć do zabawy, wystarczy stworzyć postać sezonową, która będzie walczyć o nagrody.

W zeszłym miesiącu poznaliśmy datę zakończenia szóstego sezonu w grze Diablo III od studia Blizzard Entertainment, a przy okazji dowiedzieliśmy się o terminie rozpoczęcia siódmego, który wystartował już we wszystkich regionach. Niestety, tak jak poprzednie edycje, jest on dostępny tylko w komputerowej wersji popularnego hack-and-slasha. By wziąć udział w zabawie, wystarczy stworzyć bohatera sezonowego. Dokonujecie tego w normalny sposób, wybierając płeć, imię itd., ale musicie pamiętać, by zaznaczyć opcję „Bohater sezonowy”, znajdującą się w lewym dolnym rogu ekranu. Po wykonaniu tych prostych czynności rozpoczynacie rozgrywkę od samego początku, walcząc o unikalne nagrody, w postaci np. specjalnego zestawu transmogryfikacji.

Rozpoczął się siódmy sezon w Diablo III - ilustracja #1

W porównaniu do szóstego sezonu, studio Blizzard zmieniło nieco część celów sezonowych, w związku z wprowadzeniem aktualizacji 2.4.2. Ponadto przywrócono i zaktualizowano kilka starszych podbojów oraz zmieniono czynności, które należy wykonać, by odblokować Dar Haedriga. Krótko pisząc, nie są to ogromne nowinki, ale dla starych wyjadaczy, którzy zjedli zęby w trzecim Diablo, z pewnością będą miłym urozmaiceniem w siódmym sezonie.

Diablo III dostępne jest na komputerach osobistych od maja 2012 roku. Od tamtej pory produkcja doczekała się wielu dużych aktualizacji, wydań konsolowych, a także dodatku Reaper of Souls. Ponoć studio Blizzard Entertainment rozpoczęło prace nad kolejną odsłoną, ale jak to bywa w przypadku tego dewelopera, na jej premierę poczekamy jeszcze zapewne kilka lat.